Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

operatore ne gjuhen shqipe

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 22 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune part time agjent shitje

Ring TC Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkojmë agjent shitje (operatorë) për fushatë në gjuhën shqipe. 1. persona energjike dhe ambicioze. 2. komunikim te rrjedhshem dhe i motivuar per te arritur objektivat. *turni i paradites (9:00 - 15:00) *dërgoni cv tuaj tek hr@ringtc.com *kontakt: +355676037771 cel. : whatsapp/telefon/e-mail apliko whatsapp kërkojmë agjent shitje (operat...

Tirane, ofrohet vend pune operator/e

DIGITAL NETWORKS

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet pozicion pune si operatore outbound ne gjuhen shqipe per kompani telefonike shqiptare full-time dhe part-time, orari 09:00 - 17:00 e hene - e premte. 200 lek/ora + bonuse te konsiderueshem. te interesuarit mund te dergojne cv ne adresen e-mail cv: hr@dnetworks.al tel: +355689021748 cel. : +355689021748 apliko whatsapp

Tirane, ofrohet vend pune operatore ne gjuhen shqipe

LEMUR MATTRESS

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania lemur mattress kerkon operatore (vajza) call center ne gjuhen shqipe. te interesuarat duhet te kene deshire per te punuar dhe ambicie per te fituar shume para. kontaktoni sa me pare per tu bere pjese e stafit tone. adresa komuna e parisit, tirane. perballe shkolles at zef pellumbi nr kontakti 0694398604 cel. : 0694398604 whatsapp

Tirane, ofrohet vend pune operator/e

DIGITAL NETWORKS

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet pozicion pune si operatore outbound ne gjuhen shqipe per kompani telefonike shqiptare full-time dhe part-time, orari 09:00 - 17:00 e hene - e premte. 200 lek/ora + bonuse te konsiderueshem. te interesuarit mund te dergojne cv ne adresen e-mail cv: hr@dnetworks.al tel: +355689021748 apliko whatsapp

Tirane, kerkohen operatore ne gjuhen shqipe

DgitalNetworks

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet pozicion pune si operatore outbound ne gjuhen shqipe per kompani telefonike shqiptare full-time dhe part-time, orari 09:00 - 17:00 e hene - e premte. 200 lek/ora + bonuse te konsiderueshem. te interesuarit mund te dergojne cv ne adresen cv: hr@dnetworks.al tel: +355689021748 apliko whatsapp

Call center kerkon: operatore (femra) telefonike per shitje te dyshekeve ne gjuhen shqipe

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Call center kerkon: operatore (femra) telefonike per shitje te dyshekeve ne gjuhen shqipe. paga 30.000-80.000 leke orari nga e hena ne te shtune turni 1 : 09;00-15:00 turni 2 : 15:00 - 21:00 adresa : rruga panorama ngjitur me laboratorin intermedica , tirane kontaktoni: 0677070697 whatsapp

Call center kerkon: operatore (femra) telefonike per shitje te dyshekeve ne gjuhen shqipe. paga 30.000-80.000 leke orari...

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Call center kerkon: operatore (femra) telefonike per shitje te dyshekeve ne gjuhen shqipe. paga 30.000-80.000 leke orari nga e hena ne te shtune turni 1 : 09;00-15:00 turni 2 : 15:00 - 21:00 adresa : rruga panorama ngjitur me laboratorin intermedica , tirane kontaktoni: 0677070697 #call #center #operatore #femra #perdysheket #ngaehena #ne...

Call center kerkon: operatore (femra) telefonike per shitje te dyshekeve ne gjuhen shqipe. paga 30.000-80.000 leke orari...

Njoftimepunesimi Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Call center kerkon: operatore (femra) telefonike per shitje te dyshekeve ne gjuhen shqipe. paga 30.000-80.000 leke orari nga e hena ne te shtune turni 1 : 09;00-15:00 turni 2 : 15:00 – 21:00 adresa : rruga panorama ngjitur me laboratorin intermedica , tirane kontaktoni: 0677070697

Call center kerkon operatore femra telefonike per shitje te dyshekeve ne gjuhen shqipe paga 30.000-80.000 leke orari nga...

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Call center kerkon: operatore (femra) telefonike per shitje te dyshekeve ne gjuhen shqipe. paga 30.000-80.000 leke orari nga e hena ne te shtune turni 1 : 09;00-15:00 turni 2 : 15:00 - 21:00 adresa : rruga panorama ngjitur me laboratorin intermedica , tirane kontaktoni: 0677070697 whatsapp call center kerkon: operatore (femra) telefonike ...

Tirane, ofroj vend pune part time operatore

Albest

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen operatore ne gjuhen shqipe albest.al ofron pune per 4 operatore me eksperience pune ne fusha te ngjashme si call center, telemarketing, shitje online apo agjente marketingu, - part-time 4 ore ( 09 - 13 & 13 -17), - page fikse plus bonuse. vendodhja tirane, rruga misto mame, te interesuarat te dergojne cv ne whatsapp ne nr 0692782...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - operatore ne gjuhen shqipe

Operatore ne gjuhen shqipe dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane