Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

online nga shtepia

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 51 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune testim të aplikacioneve - e re

Tester Academy

-
Tiranë, Shqipëri
Mundesi punësimi nga shtëpia full/part time. tester academy me hapjen e zyrës në shqipëri ofron trajnim dhe punësim full dhe part time në fushën e testimit të aplikacioneve dhe faqeve të website-ve. çfarë ju duhet? - nivel mesatar i gjuhës angleze në të kuptuar dhe të shkruar. - një pajisje smartphone apo laptop/pc - 2-3 orë te lira gjatë...

Kerkohen mesuese online nga shtepia per gjermanisht

Sapientify

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen mesuese part-time te gjuhes gjermane (orare fleksibel, 3+ ore mesimdhenie ne dite). faqa zyrtare https://sapientify.com.al/ kriteret: – te kete mbaruar per degen perkatese ose eksperience ne mesimdhenie – te kete deshiren qe te rritet profesionalisht – te kete njohuri baze kompjuterike – te jete e lire paradite/pasdite (ne japim ...

Agjent/e online

Artakolli

-
Prishtinë, Kosovë
Ofert pune - shites/e online kompania jonë shtrihet në kosovë, shqipëri dhe maqedoni kompania jonë merret me shitjet e një numri të madhë të produkteve si: tekstil,veshmbathje,akserorë të ndryshëm për meshkuj dhe femra. kerkojmë -te keni aftësi të punoni me rrjetet sociale : facebook, instagram -te jeni korrekt dhe i/e shkathët në komunik...

Kerkohen mesuese online nga shtepia per gjermanisht

Sapientify ShPK

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen mesuese part-time te gjuhes gjermane (orare fleksibel, 3+ ore mesimdhenie ne dite). faqa zyrtare https://sapientify.com.al/ kriteret: - te kete mbaruar per degen perkatese ose eksperience ne mesimdhenie - te kete deshiren qe te rritet profesionalisht - te kete njohuri baze kompjuterike - te jete e lire paradite/pasdite (ne japim ...

Sapientify kerkohen mesuese online nga shtepia per gjermanisht

sapientify

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen mesuese part-time te gjuhes gjermane (orare fleksibel, 3+ ore mesimdhenie ne dite). faqa zyrtare https://sapientify.com.al/ pagesa nder me konkurueset ne treg, per nje format te tille pune qe te ofron komoditet, nje staf pozitiv kolegesh dhe trajnime (workshope) per rritje profesionale te vazhdueshme. dergo cv-ne ne adresen: info...

📄 kerkohen mesuese online nga shtepia per gjermanisht

Tiranë, Shqipëri
Kerkohen mesuese part-time te gjuhes gjermane (orare fleksibel, 3+ ore mesimdhenie ne dite). faqa zyrtare https://sapientify.com.al/ kriteret: - te kete mbaruar per degen perkatese ose eksperience ne mesimdhenie - te kete deshiren qe te rritet profesionalisht - te kete njohuri baze kompjuterike - te jete e lire paradite/pasdite (ne japim ...

Shqiperi, ofrohet vend pune

Tester Academy

-
Shqipëri
Mundesi punësimi nga shtëpia full/part time. tester academy me hapjen e zyrës në shqipëri ofron trajnim dhe punësim full dhe part time në fushën e testimit të aplikacioneve dhe faqeve të website-ve. çfarë ju duhet? - nivel mesatar i gjuhës angleze në të kuptuar dhe të shkruar. - një pajisje smartphone apo laptop/pc - 2-3 orë te lira gjatë...

Shit dhe fito para

AndiShop

-
Pejë, Kosovë
Puno online nga shtepia pagesa me % kontakt viber per me shum info +38344687760

Mësimdhënës/e për gjuhën gjermane online

Shkolla Gjermane Academy

-
Prizren, Kosovë
Pozita: mësimdhënës/e të gjuhës gjermane online atmosferë e mirë pune në një ekip të kualifikuar dhe të motivuar në një kompani të mesme me rritje të shpejtë një fushë përgjegjësie e gjithanshme dhe e larmishme orari fleksibël i punës me opsionin për të punuar nga shtëpia. kush mund të aplikojë: të gjithë ata që kanë të përfunduar fakulte...

Agjent/e online

Artakolli

-
Prishtinë, Kosovë
Ofert pune - shites/e online kompania jonë shtrihet në kosovë, shqipëri dhe maqedoni kompania jonë merret me shitjet e një numri të madhë të produkteve si: tekstil,veshmbathje,akserorë të ndryshëm për meshkuj dhe femra. kerkojmë -te keni aftësi të punoni me rrjetet sociale : facebook, instagram -te jeni korrekt dhe i/e shkathët në komunik...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - online nga shtepia

Online nga shtepia dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane