Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

menaxher

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1926 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune menaxher showroom-i - e re

billa

-
Tiranë, Shqipëri
Billa & co shpk, një kompani dinamike, me rritje vit pas viti në fushën e tregtimit të pllakave, hidrosanitareve dhe parketeve, tani edhe me billa home që merret kryesisht me mobiljet, kërkon të punësojë një: menaxher showroom-i: detyrat kryesore 1. menaxhimi i ekspozitës ku përfshihet: - kujdesi për përditesimin e artikujve të rinj në ek...

Kompani elektroshtepiakesh kerkon menaxher distribucioni dhe shumice, paga 55 000 - 70 000 leke neto, kashar. - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kompani elektroshtepiakesh kerkon menaxher distribucioni dhe shumice, paga 55 000 - 70 000 leke neto, kashar. kriteret: ✅te jene me eksperience te mepareshme ne kete pozicion. ✅preferohet eksperienca ne elektroshtepiake. ✅te jene te rregullt, te pergjegjshem dhe te perpikte. ofrohet: 🔰kushte shume te mira pune 🔰nje dite ne jave pushim �...

Tirane, ofrohet vend pune slot attendant - e re

Grand Casino Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Slot attendant orët e punës: shumë-turnesh, në përputhje me regjistrin f&b dpt vendi i rregullt i punës: grand casino tirana (kati -1 hotel “maritim hotel plaza tirana”) mbikëqyrës: slot teknik, slot supervizor, slot menaxher dhe më lart përshkrimi i shkurtër i punës: ndihmon me: • proceset e mirëmbajtjes dhe pastrimit: makinat automatike...

Menaxher/e për resurse njerëzore - e re

Aztech Electronics

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë dhe shumicë në lëminë e artikujve të elektronikës në tregun kosovar. aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. aztech shpall konkurs – vende të lira pune për pozitën: menaxher/e për resurse njerëzore detyrat dhe përgjegjësitë: drejton procedurat për admini...

Menaxher/e projekti në arkitekturë/dizajn interier (zürich) - e re

Gala

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita e punës: menaxher/e projekti në arkitekturë/dizajn interier gala është në kërkim të një menaxher/e projekti në arkitekturë/dizajn interier për studion urbane në zemër të cyrihut. gala është një studio për dizajn interier që projekton dhe realizon zona të shitjeve (pos), si dhe mbështetë kompanitë për të ringjallur brendet e tyre të...

Menaxher marketi, zëvëndës menaxher marketi, arkëtar (gjakovë) - e re

KAM Market

-
Gjakovë, Kosovë
[email protected] tagged as: arkatar, gjakove, market, menaxher, zevendes menaxher

Menaxher/e, zëvendës menaxher/e, arkatar/e, shitës/e (prishtina mall) - e re

Aztech Electronics

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune (lokacioni: prishtina mall) kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e teknikës &elektronikës në tregun kosovar. aktualisht kompania aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete tëndryshme të kosovës përmes dyqaneve të specializuara. me rastin e hapjes të dyqanit në prishtina mall kompania aztech sh...

Menaxher marketi, zëvëndës menaxher marketi, arkëtar (prizren) - e re

KAM Market

-
Prizren, Kosovë
[email protected] tagged as: arkatar, kam market, market, menaxher marketi, prizren, zvendes marketi

Koordinator/e i/e departamentit të burimeve njerëzore - e re

Banka Ekonomike

-
Prishtinë, Kosovë
Banka ekonomike, zyra qendrore shpall konkurs për plotësimin e vendeve të punës: koordinator/e i/e departamentit të burimeve njerëzore departamentin e burimeve njerëzore (1 vend pune) detyrat dhe përgjegjësitë : përgjegjës/e për organizimin dhe koordinimin e punëve në departamentin e burimeve njerëzore; përgjegjës/e për shqyrtimin e rekom...

Agikons sh.p.k asistent menaxher projekti - e re

Agikons Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), "tarraca e ullijve" (dh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - menaxher

Menaxher dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane