Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

kujdestare per te moshuar

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 35 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet kujdestare

tufaina8@gmail.com

-
Tiranë, Shqipëri
Jam e interesuar per nje kujdestare per te moshuar me apo pa ekseprience , orari eshte i plote , paga eshte e konsideruseshme per cdo infromacion na kontaktoni ne numrenin 0695367772 cel. : 0695367772

Tirane, ofrohet vend pune kujdestare per perkujdesje

Fatmira.K

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet kujdestare per perkujdesje 24 ore per nje zonje te moshuar. kujdestarja duhet te kete eksperience te meparshme pune ne kujdesin ndaj te moshuarve si dhe te mos jete me shume se 60 vjeç. adresa e shtepise: prane oxhakut, tirane kushtet e punes do te diskutohen dhe dakordesohen privatisht me personat e interesuar. cel. : 0684242420

Itali kerkohet badande, ofrohet strehimi +ushqimi + 500 euro /muje neto

employment agency

-
Shqipëri
Kerkohet kujdestare per nje gjyshe te moshuar ne itali . ne nje familje shqiptare . ofrohet strehimi +ushqimi + 500 euro /muje neto cel. : 0684277940 kerkohet kujdestare per nje gjyshe te moshuar ne itali . ne nje familje shqiptare . ofrohet strehimi +ushqimi + 500 euro /muje neto cel. : 0684277940

Shkoder, ofrohet vend pune kujdestare per te moshuar

Ofroj_Pune_Shkoder

-
Shkodër, Shqipëri
Shkoder, ofroj vend pune kujdestare per te moshuar me kohe te plote. shkoder, ofrohet vend pune (kujdestare-grua) me kohe te plote, per te asistuar nje te moshuar. mbulohen shpenzimet e qendrimit, dhe pagesa e kenaqeshme. adresa: lagja qemal stafa rruga hamz kazazi nr. tel: 0692630061 cel. : 0692630061

Ofroje pune 27

Prishtinë, Kosovë
Ofroj pune per nje kujdestare per nje te moshuar - mashkull. i moshuari eshte ne gjendje te mire me shendet, orari eshte çdo dite nga ora 09:00h / 16:00h, perveç dites se djele. banesa gjindet ne breg te diellit te banesat e bardha ne prishtine. kandidatet e interesuara preferohet te jete mbi moshne 55 vjeçe dhe nga rrethi i bregut te die...

Shkoder, ofrohet vend pune

Ofroj_Pune_Shkoder

-
Shkodër, Shqipëri
Shkoder, ofroj vend pune kujdestare per te moshuar. shkoder, ofrohet vend pune (kujdestare-grua) per te asistuar nje te moshuar, pagesa e kenaqeshme. adresa: lagja qemal stafa rruga hamz kazazi nr. tel: 0692630061 cel. : 0692630061

Gjermani, kerkohet kujdestare per nje te moshuar te semure ne gjermani

Asya.

-
Shqipëri
📍📍📍rast per mos ta humbur!!!!!🔥 📌kerkohet kujdestare per nje te moshuar te semure ne gjermani 📌 gjermani/afer munich 📌pagesa 900 euro 📌 mosha e punetores 30-50 vjece 👉 nisja e punes sa me shpejt 👉kusht njohja e gjuhes gjermane 👉👉👉👉mbas 6 mujash punetores mbushet kontrata e punës🔥 👉na shkruani ne inbox per cdo interes tuaji...

Tirane, ofroj vend pune babysitter, kujdestare per te moshuar, sanitare

PANTHEON GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Pantheon group agjenci sherbimi & punesimesh ofron punesim ne pozicionet: babysitter kujdestare per te moshuar sanitare babysitter per femije me aftesi ndryshe ​duke filluar nga part-time, full time, 24 ore dhe orare flexibel, ne tirane dhe ne te gjithe shqiperine. ​ te gjitha zonjat dhe vajzat te cilat kane eksperience ne profilet e mesi...

Shkoder, ofroj vend pune kujdestare per te moshuar

Ofroj_Pune_Shkoder

-
Shkodër, Shqipëri
Shkoder, ofroj vend pune kujdestare per te moshuar shkoder, ofrohet vend pune turni i trete, grua per te asistuar gjate nates nje te moshuar, pagesa e kenaqeshme. adresa: lagja qemal stafa rruga hamz kazazi nr. tel: 0692630061 cel. : 0692630061

Itali, ofroj vend pune kujdestare per te moshuar

Alfred 31

-
Shqipëri
Pershendetje! kerkoj kujdestare per te moshuar ne itali, te jet me eksperience te meparshme. te jete dhe e paster si person. te lutem kontakto vetem ne whatsup 00355695808957

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kujdestare per te moshuar

Kujdestare per te moshuar dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane