Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

kujdestare per te moshuar

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 13 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kujdestare - e re

Manuela .

-
Shqipëri
Kerkohet kujdestare per grua te moshuar cel. : 0672532379

Tirane, ofroj vend pune kujdestare per te moshuar - e re

Feniks Home

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet kujdestare per te moshuar ne zonen e don boskos. paga e mire. 0694400107 cel. : 0694400107

Ofrojmë trajnime dhe punësim në shërbime në familje - e re

Rita Strakosha

-
Tiranë, Shqipëri
Qendra kombëtare për shërbime komunitare (agjencia "melisa"), organizon trajnim falas për: -kujdestare për të moshuar. -kujdestare për fëmijë. -punëtore shtëpie. trajnimi organizohet më 19-23 prill 2021, ora 10.00-15.00, tiranë. adresa: pranë kryqëzimit të selvisë, rruga isa boletini, pallati përballë hotel vila verde (në google maps me e...

Tirane, ofroj vend pune part time - e re

Perkujdesje

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet nje kujdestare per te moshuar. e paralizuara eshte me ishemi. duhet ta pastroje. do te beje edhe ndonje pune shtepie. jane dy pleq. 3 ore paradite dhe 2 ore pas dite. dite pushimi sipas mareveshjes. paga duke filluar nga 15000 leke te reja ne muaj. vendi afer shkolles partizani dhe shkolles se kuqe tek pazari i ri. cel 0672772110...

Tirane, kerkohet

1Gilbert

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkoj kujdestare (pa detyrime familjare) per zonje te moshuar. cel. : 0675668497

Tirane, kerkohet kujdestare per zonje te moshuar

jonadeon

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkoj nje zonje mbi 55vjec qe te mbaj nje grua te moshuar, orari 7-11 dhe 16.00-20.00 . shtepia ndodhet te ish ekspozita shqipria sot. 0673044625

Durres, ofroj vend pune kujdestare per te moshuar

kurse.pergatitore

-
Durrës, Shqipëri
Ofroj vend pune kujdestare per nje te moshuar (burre) per turnin e dites gjate orarit 08:00-14:30 nga e hena ne te djele, pagesa 15.000 leke( te reja). vendndodhja: lagjia 15 prane varrezave te vjetra, durres. kontakt: 0696747366

Kujdestare per te moshuar

Tiranë, Shqipëri
Qendra e perkujdesit per te moshuar te moza kerkon te punesoj kujdestare per te moshuar full-time kontaktoni ne whats-up afati i fundit i aplikimit: 01/12/2021 09:07

Kerkoj pune si kujdestare per femije dhe te moshuar

K

-
Prishtinë, Kosovë
Pershendetje, kerkoj pune si kujdestare per femije ose te moshuar, kam pervoje pune. per me shume, me kontaktoni vetem ne viber, +38343887308

Kerkoj kujdestare per te moshuar

Tiranë, Shqipëri
Kerkoj punetore per shtepi, per nje cift te moshuarish. adresa: prane shkolles vasil shanto. orari i punes; vetem 4 ore paradite; 8.00 me 12.00. paga: 20.000 leke. te interesuarat te me kontaktojne ne nr e cel. afati i fundit i aplikimit: 20/02/2021 08:32

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kujdestare per te moshuar

Kujdestare per te moshuar dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane