Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

kerkohet shofer kamioni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 60 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet shofer kamioni me patente ce + cap per nje kompani inertesh me page 700 neto, kamez.

Imp

-
Shqipëri
Kerkohet shofer kamioni me patente ce + cap per nje kompani inertesh me page 700 neto, kamez. ofrohet: orari: 08.00-17.00 (1 ore pushim ne dreke) nuk ka ngarkim shkarkim kriteret: -te disponoje patenten e klasit ce + cap -te jete me eksperience te mepareshme pune ne kete fushe. vendodhja: sa kalon shpresa al, ne kamez

Shofer kamioni

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Kompania workitaly kerkon te punesoj shofer te kategoris ce ... bashkohuni me ne jemi kompani serioze me mbi 20vite eksperienc ne treg... go go 🚍🚍

Durres, ofrohet vend pune shofer

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Kompania work italy kerkone te punesoj shofer kamioni me patent ce kompania work italy kerkone te punesoj shofer kamioni me patent ce

Itali, ofrohet vend pune kompani transporti ne itali , kerkon: 3 shofer kamioni

Almarstaff

-
Shqipëri
Kompani transporti ne itali , kerkon: - 3 shofer kamioni personat duhet te kene patenten c dhe e do lidhet kontrate e rregullt pune personat e interesuar duhet te dergojne cv ne adresen e emailit: almarstaff@gmail.com ose ne whatssap 0693619617 *ky sherbim ofrohet me pagese + apliko

Punësim në gjermani, frankfurt 🇩🇪 👉 shofer kamioni

ERCA

-
Shqipëri
✅ punësim në gjermani, frankfurt 🇩🇪 👉 shofer kamioni kriteret: • ✅ mosha 25-39 vjec, • ✅ niveli b1 i gjuhës gjermane, • ✅patentë klasi c, • ✅eksperiencë pune. na kontaktoni në: 📮 ercalbania@gmail.com 📲0699306646 📲 0696676101 #punesim#gjermani#oferta#kontrata + apliko

Durres, ofrohet vend pune shofer/ manovrator

EURONDERTIM 2000 sh.p.k

-
Durrës, Shqipëri
Eurondërtim 2000 sh.p.k. kërkon të punësojë shofer kamioni dhe manovrator me eksperiencë kërkohet: t ë ket ë eksperienc ë mbi 3 vjeçare. t ë ket ë patentë t ë klasit c dhe d. të jetë i aftë të mirëmbajë makineritë e kompanisë. të interesuarit të d ë rgojn ë mesazh *vet ë m* n ë whatsapp (+355 69 762 6426) me t ë dh ë nat: - emër mbiem ër ...

Shofer kamioni njoftime pune - via construction shpk që operon në fushën e transportit kërkon të punësojë

Tiranë, Shqipëri
Njoftime pune - via construction shpk që operon në fushën e transportit kërkon të punësojë me eksperience pune. e kenaqshme të interesuarit te kontaktojnë në nr.: tiranë 0693185154 me eksperience pune. e kenaqshme

Tirane, ofroj vend pune ofrohen punetore per bizneset shqiptare

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Al recruitment ka njoftim per bizneset shqiptare: te gjithe bizneset shqiptare qe jane ne kerkim te stafit me punetor te huaj (indian, filipinez) ne pozicionet e meposhtme te kontaktojne shofer kamioni mekanik menaxher blerjesh shefi finance agjent shitjesh kuzhinier shofer taksie punëtor prodhimi punëtor magazine asistent financiar arket...

Durres, ofroj vend pune shofer kamioni

MF SHQIPERIA

-
Durrës, Shqipëri
Ofroj një punë si shofer kamioni kriteret: - të posedojë leje drejtimi të kategorisë ce - zotëroni një cap - 2400 € durrës – itali të gjithë të interesuarit të kontaktojnë në +39 3405533712. offro un lavoro come camionista criteri: - possedere la patente di guida categoria ce - possedere un cap - € 2400 durazzo - italia chi fosse intere...

Tirane, ofroj vend pune shofer

Rafaelo

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania rafaelo 2002 sh.a, tirane ofron vend pune - shofer kamioni kriteret te kete eksperience pune te disponoje patente te klasit c,e ,per perdorim te kamionit me bylyk ofrohet kushte te mira pune pagese e kenaqshme +bonuse te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel +355672021710

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kerkohet shofer kamioni

Kerkohet shofer kamioni dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane