Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

kerkohet inxhinier elektrik

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 71 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofroj pune per inxhinier mjedisi, elektrik dhe hodroteknik

Ad

T&XH shpk

-
Durrës, Shqipëri
Kompania e ndertimit t&xh sh.p.k fton individe te kualifikuar te behen pjese e stafit si drejtues teknik ne pozicionin : inxhinier hidroteknik ku kritere te jete: -diploma master e fakultetit te inxhinierise. -mos...

Tirane, ofrohet vend pune inxhinier - e re

2Nshpk

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria "2 n" sh.p.k e cila e shtrine veprimtarine saj ne fushen e ndertimit kerkon te punesoje nje inxhinier elektrik. detyrat dhe përgjegjësitë : · përgatitja e situacioneve mujore ,librezës së masave ,analizes së cmimeve duke përfshirë kontrollet e situacioneve te nënkontraktorëve dhe përgatitjen e situacionit përmbledhës për objektet...

Tirane, ofrohet vend pune inxhinjeri elektrik per ofertim panele - e re

ITE GRUP

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni : inxhinier elektrik në ofertimin e paneleve elektrike departamenti : shitje dhe ofertim vendodhja : tiranë përshkrimi i punës : ite group si partner i çertifikuar nga schneider electric për asemblimin e paneleve elektrike deri në 4000a, është në kërkim të një inxhinieri elektrik i aftë të lexojë skemat elektrike të paneleve të ...

Teknik/inxhinier per pajisje elektromjekesore - e re

Medical Distribution

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi pozicioni: teknik/inxhinier per pajisje elektromjekesore medical distribution sh.p.k., e themeluar ne vitin 2018 ne shqiperi, e mirenjohur per ofrimin e pajisjeve te ndryshme mjekesore, distributor i autorizuar i disa kompanive te mirenjohura te ketij sektori, perfshire radiologjine, kardiologjine dhe kirurgjine, kerkon te zgje...

Inxhinier elektrik ne ofertimin e paneleve elektrike - e re

ITE Grup sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi pozicioni: inxhinier elektrik në ofertimin e paneleve elektrike departamenti: shitje dhe ofertim vendodhja: tiranë përshkrimi i punës: ite group si partner i çertifikuar nga schneider electric për asemblimin e paneleve elektrike deri në 4000a është në kërkim të një inxhinieri elektrik i aftë të lexojë skemat elektrike të panele...

Inxhinier elektrik - e re

Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: inxhinier/e elektrik kërkesat/kualifikimet: -të kenë përfunduar studimet në degën inxhinieri elek...

Kerkohet te punesohet ing. elektrik - e re

Tiranë, Shqipëri
“gjoka konstruksion” sh.a kerkon te punesoje inxhinier elektrik: kualifikimet: • te kete mbaruar arsimin e larte ne universitetin e inxhinierise – fakulteti inxhinieri elektrike; • te kete eksperience pune te pakten 5 vite; • te kene njohuri te mira kompiuterike, njohuri te paketes ms office (word, exel, powerpoint), si dhe programe te tj...

Tirane, ofroj vend pune - e re

ELTEKNIK SH.P.K

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria "elteknik" shpk, operon ne sektorin e projektimeve dhe instalimeve elektrike, automatizimeve, instalimin e sistemeve te sigurise, e sherbime te tjera te sistemeve elektrike. me nje pervoje mbi 25 vjecare, kemi realizuar projekte te medha brenda dhe jashte vendit. shoqeria "elteknik" shpk ne kuader te zgjerimit, kerkon te punesoje...

Inxhiner elektrik

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al po kërkon për një klient prestigjoz në fushën e produkteve elektrike, një inxhinier elektrik. qellimi i pozicionit; harton skemat elektrike te produktit, i zbaton ato dhe ka pergjegjesine per pjesen elektrike te produktit deri ne testimin final. gjithashtu ka pergjegjesine per riparimet e produkteve referuar defektev...

Specialist it mis

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner kerkon per nje klient prestigjoz ne fushen e finances, specialist it mis. detyrat te analizoje me hollesi nevojat per mikro-kreditim per automatizimin e proceseve/aktiviteteve te biznesit, te propozoje, zhvilloje dhe mirembaje aplikacione dhe raporte ne perputhje me specifikimet e biznesit; te mbeshtese njesite e biznes...

Ofrohet vend pune inxhinier elektrik

K.M.K

-
Shqipëri
Shoqeria "k.m.k" kerkon te punesoje inxhinier elektrik inxhinieri duhet te kete me shume se 5 vite eksperience pune. mund te jete edhe ne pension. te interesuarit te dergojne cv ne adresen: kmk.punesim@gmail.com cv e individeve pa eksperience nuk do te merren parasysh! + apliko

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kerkohet inxhinier elektrik

Kerkohet inxhinier elektrik dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane