Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

kamarier

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1692 rezultate (Këshilla për kërkim)

La comedie coffee & beer kerkon te punesoje kamarier - e re

Tiranë, Shqipëri
♦ ️ la comedie coffe & beer kerkon te punesoje: -kamarier ⏩ kriteret e punes: 🔺 te jete etik ne pune 🔺te kete aftesi te mira komunikuese 🔺 me ose pa eksperience te meparshme pune ⏩ la comedie coffee & beer ofron: -kushte te mira pune -pagese te kenaqshme 📍 adresa: rruga e kavajes,pallatet delijorgji 📲 📞 te interesuarit te kontaktojn...

Sanremo bar kerkon te punesoje kamarier - e re

Tiranë, Shqipëri
⏩sanremo bar kerkon te punesoje kamarier 👉🏻kriteret: 🔷te jete i rregullt dhe etik 🔷te kete aftesi te mira komunikimi dhe pune ne skuader 🔷kandidate me ose pa eksperience pune te meparshme 👉🏻ofrohen: 🔷kushte shume te mira pune 🔷page e mire 🔷ambjent komod dhe staf miqesor 📍 adresa: myslym shyri, tirane 📳📞kandidatet e interesuar...

Kamarier/e (2) - e re

My Way

-
Prishtinë, Kosovë
My way eshte duke kerkuar: kamarier/e (2) kualifikimet e kerkuara per keto pozita jane: aftesi ne pune ekipore aftesi organizative pervoja pune ne fushe te ngjashme te gjithe te interesuarit qe deshirojne te aplikojne, na kontaktoni permes numrit te kontaktit +383 45 515 383 afati i fundit per aplikim: 30.12.2021 tags my way kamarier gast...

Kamarier/e - e re

Grill House SHABAN

-
Prishtinë, Kosovë
Grill house shaban shpallë konkurs për : kamarier / kamariere të interesuarit le të kontaktojnë në numrin e telefonit 048888999 . detyrat dhe përgjegjësitë: mirëpret dhe përshëndetë mysafirët; informon mysafirët mbi shërbimet e restaurantit; bashkëpunon me stafin duke përfshirë edhe mirëmbajtjen; monitoron vizitorët në restaurant; zbaton ...

La comedie coffee & beer kerkon te punesoje kamarier - e re

Tiranë, Shqipëri
♦️la comedie coffe & beer kerkon te punesoje: -kamarier ⏩kriteret e punes: 🔺te jete etik ne pune 🔺te kete aftesi te mira komunikuese 🔺me ose pa eksperience te meparshme pune ⏩la comedie coffee & beer ofron: -kushte te mira pune -pagese te kenaqshme 📍adresa: rruga e kavajes,pallatet delijorgji 📲📞te interesuarit te kontaktojne ne numr...

Sanremo bar kerkon te punesoje kamarier - e re

Tiranë, Shqipëri
⏩sanremo bar kerkon te punesoje kamarier 👉🏻kriteret: 🔷te jete i rregullt dhe etik 🔷te kete aftesi te mira komunikimi dhe pune ne skuader 🔷kandidate me ose pa eksperience pune te meparshme 👉🏻ofrohen: 🔷kushte shume te mira pune 🔷page e mire 🔷ambjent komod dhe staf miqesor 📍adresa: myslym shyri, tirane 📳📞kandidatet e interesuar ...

Kamarier/banakier njoftime pune - may fair kërkon të punësojë - e re

Shqipëri
Njoftime pune - may fair kërkon të punësojë kushte shume te mira pune 30.000 leke puna eshte me turne rr. "komuna parisit", prane kristal center 0685357022 kushte shume te mira pune 30.000 leke puna eshte me turne

Kamarier bar kafe kërkon të punësojë - e re

Shqipëri
Bar kafe kërkon të punësojë me eksperience pune ofrohet pagese e kenaqshme kryqezimi i rruges "hoxha tahsim" me rrugen "vllazem huta" 0685662063 me eksperience pune ofrohet pagese e kenaqshme

Kamarier/e njoftime pune alway bar kërkon të punësojë - e re

Shqipëri
Njoftime pune alway bar kërkon të punësojë kushte te mira pune e kenaqshme rr. "jordan misja", gener 2 0695588222 kushte te mira pune e kenaqshme

Kamarier njoftime pune - "vh hotels" ne qender te tiranes!! kerkon: picier; kamarier; recepsionist/e kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Njoftime pune - "vh hotels" ne qender te tiranes!! kerkon: picier; kamarier; recepsionist/e kërkon të punësojë * me eksperience pune. * puna 8 ore/ditore dhe 6 dite ne jave. * me sigurime shoqerore ofrohen paga te larta + sigurime ne qender te tiranes. te interesuarit te dergojne e-mail ne: management@vh-hotels.com ose te telefonojne ne: ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier

Kamarier dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane