Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

kamarier

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1061 rezultate (Këshilla për kërkim)

Amo sushi, kerkon te punesoje staf restoranti.

Ad

AMO SUSHI

-
Tiranë, Shqipëri
Amo sushi, restorant i ri që inagurohet së shpejti me adresë në bulevardin "deshmorët e kombit", kullat binjake, kërkon të punesoje: kerkohen kamarier/e kërkesat për këtë pozicione janë: 1.të jetë mbi moshën 18 vjec. 2...

Cibo restorant mare e terra kërkon kamarier restoranti me eksperiencë pune . (Punë në distancë)

Ad

Cibo Mare e Terra

-
Vlorë, Shqipëri
Cibo restorant mare e terra kërkon kamarier restoranti me eksperiencë pune. -periudha: prill-shtator -pagesa:45000 lekë të reja. -ofrohet: akomodimi,ushqimi,siguracioni -adresa:rr.potamit himarë -telefon:0699763736 ker...

Ofroj pune per 13 persona 48 - e re

Prishtinë, Kosovë
The balcony ofron pune per punetor/e: 1-kuzhiner meny italine, franceze & mediterane, 1-pasta-specialist per pasta, 1-pizza-specialist te picave, 1-administrues/e i klienteve, 1-ndihmes kuzhine, 1-banakier & cocktail master, 3-kamarier/e, 2-enelarse, 2-kujdestare pastertie, - ne te gjitha pozitat e lart cekura eshte mundesi e menjehershme...

Kerkohet staff - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet kamarier/e banakier/e sanitare paga e kenaqshme dhe siguracionet e paguara. per me teper kontaktoni ne nr afati i fundit i aplikimit: 01/05/2021 13:59

Whispers bar kerkon te punesoje kameier/e banakier/e - e re

Tiranë, Shqipëri
Whispers bar kerkon te punesoje: - kamarier/e -banakier/e 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - te jene pozitive dhe te qeshur. - te jene te gatshem te punojne me turne. ⚫ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme. 📍adresa : bulevardi gj...

Kerkojm kamarier/e - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkojm kamarier/e

Kamarier - e re

Tiranë, Shqipëri
Luna bar kerkon kamarier me eksperience pune paga e kenaqshme + siguracione afati i fundit i aplikimit: 20/04/2021 12:42

Qerret, kerkohet - e re

Bar restorant hotel ne qerret kerkon staf. - kamarier restoranti - barist - ndihmes kuzhinier - sanitare restorant\hotel - kuzhinier - te kene experienca te meparshme - gjuha e huaj perben avantazh - te kete aftesi shume te mira komunikimi ofrohet: - paga e kenaqshme - ambjent komod pune - transport\akomodim te interesuarit te dergojne cv...

Tirane, ofroj vend pune kamarier/e - e re

DuaPizza

-
Tiranë, Shqipëri
Duapizza, ofron vende pune për kamarier /e : kërkesat për këtë pozicione janë: 1.të jetë mbi moshën 25 vjec. 2.të ketë përfunduar shkollën e mesme profesionale 3.të ketë eksperiencë pune. 4.të ketë aftësi të mira komunikuese . 5.të jetë i përkushtuar në punë dhe të ketë vetëbesim. kanditatit i ofrohet : 1. pagë e kënaqshme 2. kontratë e r...

Löwengrube kerkon staf - e re

Tiranë, Shqipëri
Löwengrube kerkon staf - kuzhinier/e -kamarier/e 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - te jene pozitive dhe te qeshur. - te jene te gatshem te punojne me turne. ⚫ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme. 📍adresa : stadiumi arena. 📲per...

Franco’s kerkon te punesoje kamarier,turn i pare - e re

Tiranë, Shqipëri
Franco’s kerkon te punesoje kamarier,turn i pare 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - mosha 24-27 vjec - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - te jene pozitive dhe te qeshur. ⚫ ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme. 📍adresa : komuna e parisit 📲per me shume informacion...

View coffe and bistro kerkon staf - e re

Tiranë, Shqipëri
View coffe and bistro kerkon staf -kamarier/e -sanitare 🔹 kriteret e punes per kandidatet : - te kene eksperience te meparshme pune. - te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - te jene pozitive dhe te qeshur. - te jene te gatshem te punojne me turne. ⚫ofrohen : ✔️ kushte te mira pune. 💵 pagese e kenaqshme. 📍adresa : bulevardi zogu...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier

Kamarier dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane