Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

jurist

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 46 rezultate (Këshilla për kërkim)

Procurement associate - e re

UNOPS

-
Prishtinë, Kosovë
Pristina unops has been active in kosovo (under unscr 1244/99) since 1999, helping partners achieve their goals in areas such as economic development, education, health, environment, justice, mine action and post-conflict rebuilding of infrastructure and livelihoods. the unops office in pristina provides services including project managem...

Tirane, ofroj vend pune jurist - e re

Kontakt Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kontakt shpk qe ushtron veprimtari ne fushen e ndertimit, kerkon te punesoje jurist: detyrat & pergjegjesite: hartimi i kontratave dhe dokumentave të tjerë juridikë sipas problematikës dhe aktivitetit të shoqërisë; ndjekja e procedurave për nxjerrjen e lejes së ndërtimit, lejes së shfrytezimit dhe hipotekimit dhe plotësimi i dokumentacion...

Durres, ofroj vend pune jurist/e - e re

njoftimpune2021

-
Durrës, Shqipëri
Pershendetje ! ofrohet vend pune jurist/e. kandidati/ja preferohet te kete eksperience pune 3+ vite dhe te kete njohuri te mira te gjuhes angleze. vendodhja : durres detyra : mbulimi i praktikave juridike dhe dokumentave te kompanise te interesuarit jane te lutur te dergojne cv-ne e tyre ne : njoftimepune2021@gmail.com ju faleminderit! + ...

Mundesi e shkelqyer pune per juristet!

JB Consulting

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane: mundesi e shkelqyer pune per juristet! nese doni ti jepni nje drejtim karrieres tuaj prane nje kompanie ku njohurite dhe aftesite tuaja personale vlersohen, jeni ne njoftimin e duhur: per klientin tone, kompani konsulence ligjore dhe fiskale, mirepresim aplikimin tend per: jurist/e kriteret: • te kete mbaruar fakultetin juridik • ...

Tirane: mundesi e shkelqyer pune per juristet!

JB Consulting

-
Tiranë, Shqipëri
Nese doni ti jepni nje drejtim karrieres tuaj prane nje kompanie ku njohurite dhe aftesite tuaja personale vlersohen, jeni ne njoftimin e duhur: per klientin tone, kompani konsulence ligjore dhe fiskale, mirepresim aplikimin tend per: jurist/e kriteret: • te kete mbaruar fakultetin juridik • te njoh mire ligjin per shoqerite tregtare, kod...

Aml / cft and compliance officer

Velanis Kosova SH.A

-
Prishtinë, Kosovë
Titulli: aml/cft and compliance officer kompania: velanis kosova sh.a. orari: i plotë afati i aplikimit: deri më 20 prill 2021 velanis kosova është një kompani e fokusuar në industrinë e financave dhe teknologjisë e cila po funksionon dhe po i zhvillon veprimtaritë e saja në republikën e kosovës. velanis kosova sh.a. shpallë konkurs pune ...

Tirane, ofroj vend pune jurist/e

Oni Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania "oni" sh.pk, u themelua rreth 20 vjet më parë nga një grup ekspertësh profesionistë, për të ofruar shërbime të ndryshme në fushën e teknologjisë së informacionit, dhe jo vetëm. ekipi ynë i menaxhimit, përfshirë drejtuesin e tij, kanë qenë bashkëpunëtorë për më shumë se 10 vjet, një garanci si një partner i besueshëm, d...

Aml / cft and compliance officer

Velanis Kosova SH.A

-
Prishtinë, Kosovë
Titulli: aml/cft and compliance officer kompania: velanis kosova sh.a. orari: i plotë afati i aplikimit: deri më 20 prill 2021 velanis kosova është një kompani e fokusuar në industrinë e financave dhe teknologjisë e cila po funksionon dhe po i zhvillon veprimtaritë e saja në republikën e kosovës. velanis kosova sh.a. shpallë konkurs pune ...

Internship ligjor

Shqipëri
Fare impresa studio ligjore dhe kontabel, eshte ne kerkim te vajzave, studente ose jo, qe duan te kryejne internship/praktike pune juridike. per me shume info na kontaktoni ne fareimpresa.al@gmail.com

Juriste

Fedos-Uppsala shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania fedos uppsala shpk keshte e orientuar ne tregetimin e pajisjeve mjekesore dhe materialeve te konsumit me shitjen dhe sherbimin ne te gjithe territorin shqiptar. detyrat pergatitja e dokumentave dhe ndjekja e procedurave per aplikimet ne tenderat publike; evidentimi i ndryshimeve në ligjet e biznesit dhe informimi i dep...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - jurist

Jurist dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane