Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

inxhinier ndertimi

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 215 rezultate (Këshilla për kërkim)

B93 ii shpk ndertim

Ad

B93II

-
Tiranë, Shqipëri
B93 ii shpk kryen aktivitetet e meposhtme: ndertim, projektim, rikonstruksion ndertime civile, ekonomike, industriale dhe turistike. ndertime rrugesh, vepra hidroteknike etj te punesoje inxhinier ndertimi ne zbatim. ker...

Austri, ofrohet vend pune arkitekt/ inxhinier - e re

ERCA

-
Shqipëri
💣 erca vjen me oferta të reja punësim në austri 🇦🇹 📌 salsburg/ linz 🔊 arkitekt 🔊 inxhinier ndërtimi 👉 kriteret: ✅ diplomë profesionale ✅ eksperiencë pune ✅ patenta klasi b ✅ gjuha gjermane a2/b1 👉 ofrohet për kandidatët: ✅ kontratë pune 2 vjeçare ✅ 4 javëleje vjetore e paguar ✅ asistencë në akomodim ✅ pagesë për orët shtesë na kon...

Tirane, ofrohet vend pune inxhinier ndertimi - e re

prona shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Firme ndertimi kerkon inxhinier ndertimi per nje objekt tirane. aplikanti duhet - te jete i diplomuar per inxhinieri ndertimi - te kete eksperience ne zbatimin e punime civile dhe industriale jo me pak se 5 vite. - te njohe manualin e ndertimit dhe te ndertoje dhe zbertheje situacionet - te jete ne gjendje te hartoje libreza masash, te nd...

Inxhinier kantieri | mane tci - e re

ManeTCI

-
Vlorë, Shqipëri
Kompania mane tci , pjesë e grupit balfin, është lider në ndërtim dhe investim të projekteve zhvilluese, në shqipëri dhe rajon. e themeluar në vitin 2001, mane tci është e specializuar në fushën e ndërtimeve civile dhe industriale, si: qendra tregtare, godina rezidenciale, qendra sociale dhe kulturore, ndërtime industriale dhe infrastrukt...

Inxhinier zyre | mane tci - e re

ManeTCI

-
Vlorë, Shqipëri
Kompania mane tci , pjesë e grupit balfin, është lider në ndërtim dhe investim të projekteve zhvilluese, në shqipëri dhe rajon. e themeluar në vitin 2001, mane tci është e specializuar në fushën e ndërtimeve civile dhe industriale, si: qendra tregtare, godina rezidenciale, qendra sociale dhe kulturore, ndërtime industriale dhe infrastrukt...

Agikons sh.p.k “inxhinier i përpunimit të drurit” . - e re

Agikons Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Agikons sh.p.k kompania lider në fushën e ndërtimit dhe zhvillimit të pasurive të paluajtshme, themeluar në vitin 1996 dallohet për cilësinë dhe standartin e lartë të punimeve. agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: “kodra e diellit 1&2” në tiranë , “marea resort” në kavajë, “tarraca e ullinjve” në dhërmi, “plazhi...

Agikons sh.p.k inxhinier elektrik liçense ne projektim - e re

Agikons Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Agikons sh.p.k., një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit, e angazhuar për përsosmëri dhe cilësi të lartë, në kuadër të zhvillimit të saj fton individë të kualifikuar ti bashkohen kompanisë sonë në pozicionin: inxinier elektrik me liçense ne projektim. detaje të pozicionit të punës: kompania: agikons sh. p .k vendodhja: tirana, alban...

Inxhinier i ndërtimtarisë - e re

Creative Group

-
Prizren, Kosovë
Aplikimi për poziten : inxhinier i ndërtimtarisë detyrat dhe përgjegjësit: udhëheqja e punimeve në teren. organizimi i punimeve. mbikqyrja e punishtës. përgaditja e ditarit të punës. planifikimi i punës me periudha javore. raportimi i punës ditore në administratë. kualifikimet për vend pune: të jetë i diplomuar në degën e ndërtimtarisë të...

Kompani ndertimi kerkon te punesoje inxhinier ndertimi junior dhe senior , paga 50 000 - 150 000 leke neto ne varesi te ... - e re

Imp

-
Shqipëri
Kompani ndertimi kerkon te punesoje inxhinier ndertimi junior dhe senior , paga 50 000 - 150 000 leke neto ne varesi te eksperiences se kandidatit. kriteret: ✅te jene me arsimin perkates te ketij profili ✅te kene eksperience te mepareshme pune ne kete profil ✅kerkohet nje senior dhe dy junior ✅persona korrekt dhe te pergjegjshem. ofrohet:...

Inxhinier ndërtimi - e re

VISA PROJECT

-
Kosovë

📄 kerkohet te punesohet inxhinier ndertimi - e re

Tiranë, Shqipëri
⏩ kerkohet te punesohet inxhinier ndertimi 📌 detyrat : ▪ të ketë njohuri shumë të mira në realizimin e projekteve; ▪ të dijë të hartojë situacione mujore dhe libreza masash dhe ato lidhur me proceset e realizuara; ▪ të ketë aftesi të monitorojë ecurinë e proceseve të punës në kantier; ▪ të drejtojë dhe supervizojë stafin e perfshirë në p...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - inxhinier ndertimi

Inxhinier ndertimi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane