Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

inxhinier ndertimi

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 182 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shoqeria "kaso" sh.p.k kerkon te punesoje: inxhinier ndertimi ne zbatim

Ad

KASO SH.P.K

-
Tiranë, Shqipëri
Inxhinieri i zbatimit ka si detyre funksionale organizimin dhe drejtimin e punimeve te ndertimit ne perputhje me projektin, preventivin, specifikimet teknike deri fazen e dorezimit te objektit. -inxhinier zbatimi ndjek d...

Shqiperi, ofroj vend pune - e re

arkonstudio shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Arkonstudio shpk kerkon te punesoje inxhinier ndertimi ne zbatim. kerkesat / kualifikimet: -te kete mbaruar studimet e larta ne fakultetin e inxhinierise se ndertimit, dega ndertim. -te kete eksperience pune ne zbatimin e punimeve per objekte te ndryshme. -te jete i disponueshem per te punuar edhe jashte qytetit te tiranes. te interesuari...

Ofroj vend pune inxhinier ndertimi - e re

K.M.K

-
Shqipëri
Shoqeria "k.m.k" kerkon te punesoje inxhinier ndertimi ne zbatim . aplikantet te kene eksperience ne kete fushe. mosha: mbi 30 vjec te interesuarit te dergojne cv ne adresen: kmk.shpk@gmail.com cv e individeve pa eksperienc nuk do te merren parasysh. + apliko

Ofroj vend pune inxhinier ndertimi - e re

K.M.K

-
Shqipëri
Shoqeria "k.m.k" kerkon te punesoje inxhiniere ndertimi ne zyre . aplikantet te kene eksperience mbi perpunimin e dosjeve teknike te objekteve. mosha: mbi 30 vjece orari eshte 08:00-17:00 ose orari 17:00-21:30 te interesuarit te dergojne cv ne adresen: kmk.shpk@gmail.com cv e individeve pa eksperienc nuk do te merren parasysh. + apliko

Ofroj vend pune inxhinier ndertimi - e re

Caushi M

-
Shqipëri
Ofrohet vend pune per inxhinier ndertimi. cfare kerkohet: administron te gjithe dokumentacionin tekniko ligjor te objektit ne ndertim, ne dosjen perkatese kontrollon materialet qe do te perdoren ne objekt (nga ana sasiore) perpunon projektet, harton situacionet, librezat e masave te jete pjese e diskutimeve teknike brenda kompanise dhe nj...

Inxhinier/e të ndërtimtarisë - e re

Inginieurbuero Stevens sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Rr.tahir zema bll.2/11 bresje/ fushë kosovë www.stevens-ing.com/info@stevens-ing.de shoqëria ingenieurbuero stevens nga fronhofen të gjermanisë në bashkpunim me shoqërin ingenieurbuero stevens sh.p.k nga fushë kosova shpall konkurs për një vend pune inxhinier të ndërtimtarisë (f) në drejtimin konstruktiv. profili juaj: studimet të përfund...

Inxhinier ndertimi - e re

Tiranë, Shqipëri
Pershkrimi i pozicionit inxhinieri i zbatimit ka si detyre funksionale organizimin dhe drejtimin e punimeve te ndertimit ne perputhje me projektin, preventivin, specifikimet teknike dhe standardet, grafikut te miratuar deri ne fazen e dorezimit te objektit. detyrat kryesore shqyrton vlefshmerine e dokumentacionit tekniko-ligjor te objekti...

Tirane, ofroj vend pune inxhinier elektrik - e re

Kontakt Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kontakt shpk eshte nje kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej vitit 1999. portofoli kryesor i veprimtarise se kontakt shpk konsiston ne ndertimin e objekteve rezidenciale dhe komplekse banimi kryesisht ne qytetin e tiranes. pozicioni i punes : inxhinier elektrike departamenti : inxhinierik pershkrimi i pozicionit : inxhinie...

Tirane, ofroj vend pune inxhinier ndertimi - e re

MF INVEST GROUP SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Pershkrimi i pozicionit inxhinieri i zbatimit ka si detyre funksionale organizimin dhe drejtimin e punimeve te ndertimit ne perputhje me projektin, preventivin, specifikimet teknike dhe standardet, grafikut te miratuar deri ne fazen e dorezimit te objektit. detyrat kryesore shqyrton vlefshmerine e dokumentacionit tekniko-ligjor te objekti...

Ndertimi/strukturist - e re

Kontakt shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Njoftim pune kontakt eshte duke kerkuar inxhinier ndertimi/strukturist per t’ju bashkuar skuadres se saj ne projektet e reja qe ka ne zhvillim: marga (marga.kontakt.al) magnet (magnet.kontakt.al) mangalem 21 (mangalim21.kontakt.al) detyrat dhe përgjegjësi: kontrollon zbatimin e punimeve në kantier sipas projektit të miratuar harton dhe ko...

Inxhinier ndertimi kompania pirraci-u6 shpk, konstruksione metalike - e re

Shqipëri
Kompania pirraci-u6 shpk, konstruksione metalike me eksperence pune ofrohet pagese e kenaqshme info@pirraci.com.al 0698020804 044500969 me eksperence pune ofrohet pagese e kenaqshme

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - inxhinier ndertimi

Inxhinier ndertimi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane