Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

inxhinier mekanik

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 96 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, ofrohet vend pune inxhinier elektro-mekanik - e re

PESPA ALBANIA

-
Durrës, Shqipëri
Durres, ofroj vend pune inxhinier elektro-mekanik. pespa alumin shpk, e cila ushtron aktivitetin e saj ne fushen e prodhimit te profileve dhe aksesoreve te ndryshem prej alumini, me eksperience disa vjecare ne tregun shqiptar dhe ate te huaj,kerkon te punesoje inxhinier elektro-mekanik. kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet: te kete ...

Tirane, ofrohet vend pune inxhinier mekanik - e re

Euro Teknik

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania euro teknik ofron vend pune per inxhinier mekanike ne terren. inxhinieri duhet te kete eksperienc dhe te jet i afte te perdori librin e masave, autocad, excel dhe kompjuterin ne nivel bazik. inxhinieri ka per deyre te mbikqyre dhe te ndaje punen ne objekt. te bej inventar nqs eshte i nevojshem dhe te kontaktoj me pergjegjesit e o...

Tirane, ofrohet vend pune inxhinier mekanik ne terren - e re

I.D.K-KONSTRUKSION Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Inxhinier ne terren preferohet kandidat mashkull, person me arsim te larte, inxhineri mekanike , kritere: 1. te kete perfunduar studimet e larta 2. te kete njohuri te mira te gjuhes angleze italiane 3. perdorimi shume i mire i paketes office, dhe autocad. 4. te kete aftesi shume te mira ne organizim, komunikim 5. te jete i afte te punoje ...

Inxhinier mjedisi / mekanik - e re

XPlan

-
Tiranë, Shqipëri
Inxhinier mjedisi/mekanik 'x-plan studio' sh.p.k. eshte nje kompani e themeluar ne 2010. eshte nje nga kompanite me te medha ne fushen e projektimit, konsulences arkitektonike dhe inxhinierike. ne jemi të specializuar në projekte komplekse dhe prestigjioze të ndërtimit dhe infrastrukturës. portofoli ynë përfshin projekte ikonike. ne ofroj...

Tirane, ofroj vend pune inxhinier mekatronik - e re

A G S

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria ags shpk e cila operon ne fushen e sherbimit te ushqimit te gatuar dhe shperndarja tek pacientet,menca etj. sefundmi i zgjeruar edhe ne fushen e prodhimeve bulmetore , me seli ne fabriken ne sukth,durres , ofron vend pune ne pozicionin inxhinier elektro-mekanik / megatronike i cili duhet te permbushe keto kritere: 1. te kete perf...

Inxhinier mekanik agi kons shpk met – engineering është pjesë e grupit të shoqërisë agikons. ne jemi në kërkim të punonj... - e re

Tiranë, Shqipëri
Agi kons shpk met – engineering është pjesë e grupit të shoqërisë agikons. ne jemi në kërkim të punonjësve të kualifikuar për t’iu bashkuar ekipit tonë në repartin e saldimit në pozicionin "inxhinier mekanik".përshkrim i përgjithshëm: inxhinier mekanik do të duhet të marrë përsipër përgjegjësitë për të gjitha aspektet teknike të...

📄 tirana international airport shpk (“tia”) kërkon të punësojë: inxhinier mekanik per sistemet hvac

Tiranë, Shqipëri
⏩ tirana international airport shpk (“tia”) kërkon të punësojë: inxhinier mekanik per sistemet hvac ▶detyrat: ▪ kontrollon dhe certifikon projektet mekanike dhe hvac te aeroportit nderkombetar te tiranes ‟nene tereza” ▪ monitoron dhe menaxhon progresin e punimeve, cilesine, proceset e instalimit dhe dokumentacionit perkates ▪ planifikon d...

Tirana international airport shpk (“tia”) kërkon të punësojë: inxhinier mekanik per sistemet hvac

Tirana International Airport

-
Tiranë, Shqipëri
Tirana international airport shpk (“tia”) kërkon të punësojë: inxhinier mekanik per sistemet hvac i cili do të raportojë tek tek drejtori i departamentit të menaxhimit të aseteve dhe mjedisit. detyrat kryesore dhe përgjegjësitë e pozicionit: (vetëm për udhëzim. përgjegjësitë e përmendura më poshtë mund të ndryshojnë në momentin e rekrutim...

Durres, ofrohet vend pune inxhinier mekanik

WORK SMART GROUP

-
Durrës, Shqipëri
Work smart group ne jemi nje kompani me qender ne durres, qe ofron zhvillimin e marredhenieve te punes, sigurimit teknik, mbrojtjen e sigurise dhe shendetit ne pune, etj. kompania jone deshiron te punesoje: inxhinier mekanik kualifikimet me eksperience pune si te aplikoni: për të aplikuar, ju lutem dergoni cv në adresën: financaworksmartg...

Durres, ofrohet vend pune inxhinier elektro-mekanik

Aiba

-
Durrës, Shqipëri
Aiba kompani sh.a shpall vakant pozicionin e inxhinierit elektro-mekanik. detyrat ruan funksionimin optimal të të gjithë mekanizmave, përdorimin e tyre kompetent, korrigjimin në kohë në rast prishjeje dhe inspektime teknike dhe përditësimin e pajisjeve. gjithashtu optimizon kostot e riparimit dhe mbajtjes së gjendjes optimale të mekanizma...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - inxhinier mekanik

Inxhinier mekanik dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane