Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

infermiere

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 67 rezultate (Këshilla për kërkim)

Infermier/e, kuzhinier/e (finlandë) - e re

Riveria

-
Prishtinë, Kosovë
Pershkrimi i programit: riveria eshte nje nga ofruesit me te medhenje te arsimit dhe trajnimeve profesionale ne finlande. www.riveria.fi +383/49354643 programi po kerkon: infermier per kujdes ndaj personave te moshuar dhe kuzhinier - gjeni me poshte te cekura specifikat: vendi i punes: finlande pozita: kujdes ndaj personave te moshuar (in...

Tirane, ofrohet vend pune infermiere - e re

Advanced Fue

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkojme infermiere per klinike floku. eksperienca dhe gjuhet e huaja perbejne avantazh. kushtet e punes dhe pagesa shume e mire. te interesuarit te dergojne cv ne adresen e email advanced.hairclinics.tirana@gmail.com cel. : +35542270227 + apliko

Infermier/e, kuzhinier/e - e re

Riveria

-
Prishtinë, Kosovë
Pershkrimi i programit: riveria eshte nje nga ofruesit me te medhenje te arsimit dhe trajnimeve profesionale ne finlande. www.riveria.fi +383/49354643 programi po kerkon: infermier per kujdes ndaj personave te moshuar dhe kuzhinier - gjeni me poshte te cekura specifikat: vendi i punes: finlande pozita: kujdes ndaj personave te moshuar (in...

Infermier/e, kuzhinier/e - e re

Riveria

-
Prishtinë, Kosovë
Pershkrimi i programit: riveria eshte nje nga ofruesit me te medhenje te arsimit dhe trajnimeve profesionale ne finlande. www.riveria.fi +383/49354643 programi po kerkon: infermier per kujdes ndaj personave te moshuar dhe kuzhinier – gjeni me poshte te cekura specifikat: vendi i punes: finlande pozita: kujdes ndaj personave te moshuar (in...

Nurse (moter/teknik medicinal) - e re

CONCORDIA - Projekte Sociale

-
Prizren, Kosovë
Nurse for concordia tranzit centre, a project of concordia projekte sociale kosovo background concordia gemeinnützige privatstiftung (hereafter concordia austria) is an international, independent, non-governmental organization dedicated to helping children, young people, families as well as (socially and ethnically) marginalized groups in...

Nurse (moter/teknik medicinal) - e re

CONCORDIA - Projekte Sociale

-
Prizren, Kosovë
Nurse for concordia tranzit centre, a project of concordia projekte sociale kosovo background concordia gemeinnützige privatstiftung (hereafter concordia austria) is an international, independent, non-governmental organization dedicated to helping children, young people, families as well as (socially and ethnically) marginalized groups in...

Nurse (moter/teknik medicinal) - e re

CONCORDIA - Projekte Sociale

-
Prizren, Kosovë
Nurse for concordia tranzit centre, a project of concordia projekte sociale kosovo background concordia gemeinnützige privatstiftung (hereafter concordia austria) is an international, independent, non-governmental organization dedicated to helping children, young people, families as well as (socially and ethnically) marginalized groups in...

Estetiste njoftime pune - talise beauty&spa

Shqipëri
Njoftime pune - talise beauty&spa të ketë eksperiencë pune mbi 1 vit / infermiere. të jetë e specializuar për lazer hair dhe trajtime fytyre. të jetë bashkëpunuese dhe korrekte ne punë e kenaqshme personat e interesuar te dergojne cv-ne ne adresen e emailit info@talise.al 0692056469 të ketë eksperiencë pune mbi 1 vit / infermiere. të jetë...

Gjermani, ofrohet vend pune infermiere

Deutsche Care shpk

-
Shqipëri
Shoqeria deutsche care shpk eshte themeluar ne korrik te vitit 2021. si pjese e kompanise herzlich und gerne gmbh me qender ne dortmund, synojme terheqjen e kandidateve me eksperience ose jo ne fushen e infermierise dhe ofrojme mundesi punesimi te sigurt ne gjermani. per partnerin tone kryesor, por edhe te tjere me te cilet kompania bashk...

Gjermani, ofrohen vende pune per: psikologe, edukatore, infermiere, mami

Albania Punesim

-
Shqipëri
Ofrohen ne shtetin gjerman keto opsione pune: 1. psikologe 2. edukatore cikel i ulet 3. infermiere 4. mami kriteret: - diplome universitare ne profesionet e mesiperme - eksperience pune - nivel gjuhe i mbrojtur (a2) - mosha 25-43 vjec per me shume informacion dergoni cv-n tuaj ne adresen e email-it: punesimndermjetesim@gmail.com duke spec...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - infermiere

Infermiere dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane