Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

graphic design

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 104 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer - e re

Mania Card

-
Shqipëri
Maniacard – kërkon të shtojë në stafin e saj: graphic designer kriteret: të jetë kreativ/e, origjinal/e, me një sens të lartë kreativiteti, vizualiteti dhe artisticiteti. të jetë i/e apasionuar pas dizajnit dhe risive më të fundit. të njohë shumë mirë paketën adobe (adobe photoshop, adobe illustrator, adobe indesign) dhe coreldraw.(progra...

Tirane, ofert it design - e re

AMARCORD

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune graphic designer & it kompania "amarcord wine & spirits ", eshte ne kerkim te nje it & graphic designer me kohe te plote. kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: 1.te kete mbaruar fakultetin e informatikes 2.te kete eksperience pune mbi 1 vit ne profil 3.te dije te perdore programet e design 4.te kete deshir...

Tirane, ofrohet vend pune specialist/e marketingu senior

KRON Construction

-
Tiranë, Shqipëri
Kron construction shpk pozicioni: specialist/e marketingu senior. kron construction është pjesë e “pajtoni group”, një kompani ndërtimi, projektimi dhe menaxhimi që operon në treg prej vitit 2007. kompania jonë udhëhiqet nga një staf ekspertësh dhe profesionistësh që i janë dedikuar sfidave më inovatore. projektet tona sfiduese po marrin ...

Tirane, ofroj vend pune graphic design

KOMPANIA BRUNES SH.P.K

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania brunes sh.p.k., një kompani lider në fushën e mobilimit dhe tregtimit të hidrosanitareve dhe pllakave, në sajë të zgjerimit të aktivitetit, kërkon kandidatë potencialë për pozicionin graphic design (m/f) kualifikime/ kërkesa: të ketë kryer studimet e larta (preferohet në design, arte) të jetë person kreativ dhe me ide të reja. të...

Tirane, ofrohet vend pune grafik design

Lobby Home

-
Tiranë, Shqipëri
“lobby home” sh.p.k është qendra më e re tregtare dhe inovative në fushën e arredimit me një siperfaqe prej 13'000 m2 perballe teg. ne saj te krijimit dhe zgjerimit te kompanise, kërkon kandidatë potencialë për pozicionin grafik design! kualifikime/ kërkesa: të ketë kryer studimet e larta (preferohet në design, arte) të jetë person kreati...

Tirane, ofroj vend pune web developer

Kostricani-Technology

-
Tiranë, Shqipëri
Kostricani shpk kompani qe operon ne tregun nderkombetar ne web development edhe graphic design kerkon te punesoje full time: 2 web developer (f) aftësitë e kërkuara: – të ketë eksperiencë pune. – te dije shume mire wordpress edhe html css, platformat e tjera perbejne avantazh. – të jetë origjinal, me sens të lartë kreativiteti dhe vizual...

Network design engineer

Conneksio

-
Prishtinë, Kosovë
Job title: network design engineer location: prishtina about us we offer comprehensive consulting and engineering services for network operators throughout europe and support them with our experience and expertise in the expansion of their network infrastructures. with our services we accompany our customers from the feasibility study to ...

Tirane, ofroj vend pune web developer

Kostricani-Technology

-
Tiranë, Shqipëri
Kostricani shpk kompani qe operon ne tregun nderkombetar ne web development edhe graphic design kerkon te punesoje full time: 2 web developer (f) aftësitë e kërkuara: - të ketë eksperiencë pune. - te dije shume mire wordpress edhe html css, platformat e tjera perbejne avantazh. - të jetë origjinal, me sens të lartë kreativiteti dhe vizual...

Ui/ux designer

Solution25

-
Prishtinë, Kosovë
Solution 25 is seeking a ui/ux designer to join our team. solution25 is a german company operating in kosovo with an international customer base, ranging from the u.s. to europe- specializing in e-commerce. we ensure to provide clients with thorough, in-detail, and utmost quality support with building webshops, websites, and web apps, as ...

Tirane, ofert it graphic designer

Amarcordwine&spirits

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune graphic designer & it kompania "amarcord wine & spirits ", eshte ne kerkim te nje it & graphic designer me kohe te plote. kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: 1.te kete mbaruar fakultetin e informatikes 2.te kete eksperience pune mbi 1 vit ne profil 3.te dije te perdore programet e design 4.te kete deshir...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - graphic design

Graphic design dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane