Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

farmacist

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 76 rezultate (Këshilla për kërkim)

Psikolog/e (mitrovicë) - e re

Diakonie Kosova

-
Mitrovicë, Kosovë
Konkurs ojq diakonie kosova (diakos) projekti : qendra psikosociale për traumaterapi–shpall konkurs: pozita: psikolog/e (1 pozitë). orari i punës: 40 orë në javë vendi i punës: mitrovicë e jugut kohëzgjatja e angazhimit: 7 muaj dhjetor 2022 – qershor 2023 (deri në rikthimin e psikologes aktuale nga pushimi i lindjes) kualifikimet e kërkua...

Psikolog/e (fushë kosovë) - e re

Diakonie Kosova

-
Kosovë
Konkurs ojq diakonie kosova (diakos) projekti : qendra psikosociale për traumaterapi–shpall konkurs: pozita: psikolog/e (1 pozitë). orari i punës: 40 orë në javë vendi i punës: fushë kosovë kohëzgjatja e angazhimit: 1 vit me mundësi vazhdimi kualifikimet e kërkuara: diplomë universitare në fakultetin e psikologjisë – studimet bachelor dhe...

Lushnje, ofroj vend pune farmacist - e re

Farmaci Irma Prifti

-
Lushnjë, Shqipëri
Lushnje, ofroj vend pune farmacist! farmaci irma prifti, lushnje, kërkon të punësojë farmacist me orar të plotë. për kandidatet preferohet të përmbushin kualifikimet e mëposhtme: të jetë e pajisur me licencë të ushtrimit të profesionit aftësi shumë të mira komunikuese oraret dhe turnet e negociueshme eksperienca e punës përbën avantazh pë...

Farmacist/e

Uno Pharm

-
Prishtinë, Kosovë
Barnatore uno pharm shpall konkurs për pozitën: farmacist/e lokacioni: prishtinë detyrat dhe përgjegjësitë: kompletimi dhe shpërndarja e medikamenteve, siç përshkruhet nga mjekët. udhëzimi dhe këshillimi i pacientëve në përdorimin e duhur të shtesave ushqimore (suplementeve) dhe produkteve kozmetike. sigurimi i një ambienti pune të sigu...

Medical advisor – këshilltar/e mjekësor/e

BIO SAVE KOSOVO

-
Prishtinë, Kosovë
Bio save kosovo – me seli në prishtinë, ka hapur konkurs pune për pozitën; medical advisor – këshilltar/e mjekësor/e kriteret: diplomë universitare në drejtime shëndetësore. për të aplikuar dërgoni cv-në tuaj në e-mail adresën: [email protected] më shumë info; +383 49 884 333

Farmacist/e

Uno Pharm

-
Prishtinë, Kosovë
Barnatore uno pharm shpall konkurs për pozitën: farmacist/e lokacioni: prishtinë detyrat dhe përgjegjësitë: kompletimi dhe shpërndarja e medikamenteve, siç përshkruhet nga mjekët. udhëzimi dhe këshillimi i pacientëve në përdorimin e duhur të shtesave ushqimore (suplementeve) dhe produkteve kozmetike. sigurimi i një ambienti pune të sigu...

International hospital shpall konkurs për infermiere

International Hospital

-
Pejë, Kosovë
Ne jemi duke kerkuar dy infermiere te licensuara për tu kujdesur për pacientet tanë, duke bërë lehtësimin e shërimit të tyre sa më të shpejtë. kandidatja ideale do të jetë një profesioniste e përgjegjshme dhe e trajnuar shumë mirë në gjendje që të ofroj kujdesin më të mire. ne presim qe ju gjithashtu t’i udhëzoni pacientat tanë që ti ndje...

Spitali international hap konkurs për teknik/e të laboratorit

Kualifikimet e përgjithshme i/e diplomuar aftësi të larta komunikuese, njohuri në programin ms office, i/e prirur për bashkëpunim dhe punë ekipore i/e përshtatshme me orarin fleksibël të punës, i/e kujdesshëm dhe i/e përpiktë në detyrë, kandidatët e interesuar mund të aplikojnë në numrin +38349476446 dhe email: [email protected]

International hospital hap konkursin per infermiere

International Hospital

-
Pejë, Kosovë
Ne jemi duke kerkuar dy infermiere te licensuara për tu kujdesur për pacientet tanë, duke bërë lehtësimin e shërimit të tyre sa më të shpejtë. kandidatja ideale do të jetë një profesioniste e përgjegjshme dhe e trajnuar shumë mirë në gjendje që të ofroj kujdesin më të mire. ne presim qe ju gjithashtu t’i udhëzoni pacientat tanë që ti ndje...

International hospital shpall konkurs per infermiere

International hospital

-
Pejë, Kosovë
Ne jemi duke kerkuar dy infermiere te licensuara për tu kujdesur për pacientet tanë, duke bërë lehtësimin e shërimit të tyre sa më të shpejtë. kandidatja ideale do të jetë një profesioniste e përgjegjshme dhe e trajnuar shumë mirë në gjendje që të ofroj kujdesin më të mire. ne presim qe ju gjithashtu t’i udhëzoni pacientat tanë që ti ndje...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - farmacist

Farmacist dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane