Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

ekonomiste

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 233 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kompani elektroshtepiakesh kerkon ekonomiste, paga 55 000 - 60 000 leke neto, kashar. - e re

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kompani elektroshtepiakesh kerkon ekonomiste, paga 55 000 - 60 000 leke neto, kashar. kriteret: ✅te jene me eksperience te mepareshme ne kete pozicion. ✅preferohet eksperienca ne elektroshtepiake. ✅ te kete mbaruar nje profil ekonomiku. ✅te jene te rregullt, te pergjegjshem dhe te perpikte. ✅te jete njohese e programeve alpha web, financa...

Tirane, ofrohet vend pune arketare, ndihmes ekonomiste - e re

B.M shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofrojme vend pune "arketare, ndihmes ekonomiste". kompania "b.m"shpk me aktivitet tregtar ne te gjithe vendin, rajonin e ballkanit dhe disa vende te be, ka disa eskluzivitete per distribucion dhe shitje te produkteve ushqimore si, pijen energjike b52 origjinale nga hollanda, birren bavaria me alkol dhe pa alkol nga hollanda, birre...

Shqiperi, ofroj vend pune asistente ekonomiste - e re

Tobacco Holding Group Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Tobacco holding group shpk kompani lider ne fushen e distribucionit, e cila operon sukseshem ne tregun shqiptar vjen me oferten e radhes: kerkohet nje kandidate ambicioze dhe dinamike per vendin e punes si me poshte: asistente ekonomiste kandidatja duhet te plotesoje keto kerkesa: · te kete perfunduar studimet e larta prane universitetit ...

Kerkohet ekonomiste per kompani ndertimi, paga 50 000 - 80 000 leke neto, rruga 5 maji. - e re

Imp

-
Shqipëri
Kerkohet ekonomiste per kompani ndertimi, paga 50 000 - 80 000 leke neto, rruga 5 maji. kriteret: 🔰te jete me eksperience te mepareshme pune ne kete profil. 🔰te jete me arsim ne profilin perkates. 🔰te jete njohes/e shume e mire e gjuhes angleze. ofrohet: 🔰punohet e hene - e shtune 🔰orari 08.00-16.00 🔰paga 50 000 - 80 000 leke neto n...

Ekonomiste njoftime pune - restorant serendiville(meksikani) kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Njoftime pune - restorant serendiville(meksikani) kërkon të punësojë ekonomiste/ financiere , kushtet e punes shume te kenaqshme , intervistat behen tek bar qvo vadis ne bllok perballe viles se enver hoxhes shume e kenaqeshme tiranë 0682058772 ekonomiste/ financiere , kushtet e punes shume te kenaqshme , intervistat behen tek bar qvo vadi...

Tirane, ofroj vend pune per administrate ekonomiste/finance - e re

Alba Shoes Group

-
Tiranë, Shqipëri
Alba shoes group lider ne sektorin e prodhimit te kepuceve kerkon te zgjeroje personelin e administratës per filialin e fabrikës ne kamez. aplikuesit duhet te jene te perkushtuar edhe fleksibel ne menyre qe te punojne ne grup. kushte e punes jane sipas standardeve dhe vleresim page bashke me transport falas. ka mundesi per tu zhvilluar ne...

📄 kompania koral food shpk, është në kërkim të një ekonomist/e me kohe te plote. - e re

Tiranë, Shqipëri
⏩ kompania koral food shpk, është në kërkim të një ekonomist/e me kohe te plote. ✅kualifikimet dhe aftesite e kerkuara: · diplome universitare në një nga degët e fakultetit të ekonomisë · të ketë eksperiencë pune si ekonomist/ekonomiste ne distribucion,(eksperiencat me pak se 1 vit nuk do te merren parasysh) · të njohe shumë mirë programe...

Tirane, ofrohet vend pune arketare/ndihmese ekonomiste - e re

Gentian 1.

-
Tiranë, Shqipëri
Samina cosmetic kerkon te punesoje arketare/ndihmese ekonomiste per produkte kozmetike . detyrat kryesore perfshijne -mbarevajten e dyqanit -mikpritjen e klienteve -pergatitjen e faturave te tvsh te porosive (kryesisht me shumice) -mbajtja e inventarit te produkteve . nr kontakt : 0695759143

Durres, ofrohet vend pune ekonomiste/ faturiste - e re

DAUTI KOMERC DURRES

-
Durrës, Shqipëri
Kompania dauti komerc sh.p.k me seli në fshatin vrrinë, shënavlash, durres, shpall konkurs për vende të lira pune për pozicionin : faturim dhe kalkulim (f/m) detyrat dhe përgjegjësitë: regjistron faturat shitëse, kthimet dhe nivelizimet; bën ndryshime dhe korigjime të nevojshme në dokumentet bazë; komunikim dhe kordinim me kolegët e sekto...

Ekonomiste - e re

ALEGRIA ALBANIA

-
Shqipëri
Kerkohet ekonomiste detyrat dhe pergjegjesite: 1. regjistrimi dhe kontrolli ditor i veprimeve financiare ne programet kontabel 2. regjistrimi dhe mirëmbajtja e librave të blerjes dhe të shitjes së kompanisë. 3. mbajtja dhe kontroll i inventarit te magazines dhe te aseteve te kompanise 4. mbajtja, regjistrimi dhe ndjekja e klienteve dhe fu...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomiste

Ekonomiste dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane