Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

ekonomist

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 183 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, ofroj vend pune ekonomist/e - e re

njoftimpune2021

-
Durrës, Shqipëri
Pershendetje ! ofrohet vend pune ekonomist/e. kandidati/ja preferohet te kete eksperience pune 2+ vite dhe te kete njohuri te mira te gjuhes angleze. vendodhja : durres te interesuarit jane te lutur te dergojne cv-ne e tyre ne : njoftimepune2021@gmail.com ju faleminderit! + apliko

Tirane, kerkohet financiere - e re

Tiranë, Shqipëri
Bclever agency per nje klientin e saj, ka nisur rekrutimet per pozicionin financier. nje kompani me filial qendror ne itali, e cila operon fuqishem edhe ne shqiperi dhe dominon sot tregun me pagesat dhe mundesite profesionale qe u ofron bashkepunetoreve, ka shpallur 2 pozicione vakante si financier. ofrohet per te gjithe ata qe do te pune...

Kontabilist/e - e re

Oxa Group

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania oxa-group me seli në ferizaj, është në kërkim të personave entuziast dhe kreativ për plotësimin e pozitës: kontabilist/e (1 pozitë) detyrat dhe përgjegjësitë mirëmbajtjen e regjistrimeve komplete të transaksioneve financiare të ndërmarra sipas parimeve të përgjithshme llogari mbajtëse, me udhëzime nga kontabilistët; verifikimin e...

Ndihmes ekonomist/e manilla shpk kërkon të punësojë - e re

Shqipëri
Manilla shpk kërkon të punësojë kusht kryesor: te njohi programin alfa. mosha mbi 23 vjeç. jo duhan pires e kenaqshme rr. "siri kodra". te interesuarit te dergojne cv ne whap ne: 0672060875 kusht kryesor: te njohi programin alfa. mosha mbi 23 vjeç. jo duhan pires e kenaqshme

Billing specialist - e re

INFO-Telecom Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi ener trade sh.p.k. me seli në tiranë, shqipëri, është pjesë e industrisë së shërbimeve elektrike. detyrat detyrat kryesore: 1. kontrollon futjen e të dhënave në sistemin e kontabilitetit për të siguruar saktësinë e faturës përfundimtare 2. mbledh të gjithë informacionin e nevojshëm për të llogaritur faturat e arkëtueshme (shuma...

Kontabilist/e - e re

OXA Group

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania oxa-group me seli në ferizaj, është në kërkim të personave entuziast dhe kreativ për plotësimin e pozitës: kontabilist/e (1 pozitë) detyrat dhe përgjegjësitë mirëmbajtjen e regjistrimeve komplete të transaksioneve financiare të ndërmarra sipas parimeve të përgjithshme llogari mbajtëse, me udhëzime nga kontabilistët; verifikimin e...

Kontabilist/e - e re

Oxa Group

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania oxa-group me seli në ferizaj, është në kërkim të personave entuziast dhe kreativ për plotësimin e pozitës: kontabilist/e (1 pozitë) detyrat dhe përgjegjësitë mirëmbajtjen e regjistrimeve komplete të transaksioneve financiare të ndërmarra sipas parimeve të përgjithshme llogari mbajtëse, me udhëzime nga kontabilistët; verifikimin e...

Bclever agency tirane, kerkohet financiere - e re

BClever Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency per nje klientin e saj, ka nisur rekrutimet per pozicionin financier. nje kompani me filial qendror ne itali, e cila operon fuqishem edhe ne shqiperi dhe dominon sot tregun me pagesat dhe mundesite profesionale qe u ofron bashkepunetoreve, ka shpallur 2 pozicione vakante si financier. ofrohet per te gjithe ata qe do te pune...

Ekonomiste - e re

Përshkrimi shoqëria "construction energy parts"shpk kërkon të punësojë një ekonomist/e , kanditatët duhet të kenë: detyrat detyrat: regjistrimi ditor i veprimeve financiare në programet kontabël. kryerja dhe regjistrimi i veprimeve bankare të kompanisë. mbajtja e regjistrimi i inventarit të mallit dhe të aseteve të kompanisë. mbajtja, reg...

Financiere - e re

Lim-Em

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi shoqëria "lim-em" sh.p.k. është themeluar në vitin 1999, me bazë në prodhimin dhe shitjen e lëndës së parë me cilësinë më lartë të materialeve të ndërtimit dhe infrastrukturës, përmes impiantit të prodhimit të inerteve të zotëruar nga kjo e fundit. në vitin 2000, aktiviteti i saj është zgjeruar me ndërtimin e veprave civile, nd...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ekonomist

Ekonomist dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane