Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

designer

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 195 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kërkohet ndërtuese/zhvilluese faqesh interneti (web designer)

Ad

Klejdi Sinani

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohet ndërtuese/zhvilluese faqesh interneti. personat e interesuar të dërgojnë cv-në e tyre në adresën e emailit: klejdisinani@gmx.com. vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen. personat e interesuar duhet të...

Graphic & motion designer (fushë kosovë) - e re

Super Viva

-
Kosovë
[email protected] tagged as: dizajner grafik, fushë kosovë, graphic designer, motion designer, super viva

Graphic designer - e re

Find Quick

-
Prishtinë, Kosovë
Company description: findquick is a new discount store application that is set to launch soon. our goal is to provide users with an easy and convenient way to find the best deals on a wide range of products, from groceries to clothing and more. we are currently in the process of hiring dedicated and talented individuals to join our team a...

Graphic designer njoftime pune - shtëpia botuese dhe shtypshkronja filara kërkon të punësojë - e re

Shqipëri
Njoftime pune - shtëpia botuese dhe shtypshkronja filara kërkon të punësojë kandidati i/e interesuar duhet të zotërojë aftësitë si më poshtë. • të ketë mbaruar arsimin e lartë, ose të ketë kurse profesionale për grafik dizajner. • aftësi të mira kompjuterike, me përvojë të mëparshme në përdorimin e programeve paketa adobe (indesign, photo...

Tirane, ofrohet vend pune graphic designer - e re

Dhurata.OneGift

-
Tiranë, Shqipëri
Paket adobe ps,ai design sipas kerkeses klientit pergjegjes per prodhimin ne cilesi dhe ne kohe menaxhimi klientave ne dyqan menaxhim i sistemit te brendshem dhe ate postar te kompanise. aftesi shume te mira komunikimi cel. : 0697560601

Tirane, ofroj vend pune graphic designer - e re

Vassi

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkojme graphic designer, me eksperience pune ne fushen e shtypit dhe te printimit, me kohe te plote. fusha e veprimtarise sone eshte dizenjimi dhe prodhimi i kartvizitave, flyers, fletepalosje, broshura, ftesa etjjjj. duhet te perdorin adobe ilustrator dhe programet e tjera te nevojshme. te interesuarit te dergojne cv e tyre ne: m arket...

Graphic designer - e re

Evapify

-
Prishtinë, Kosovë
Evapify po kërkon një graphic designer t’i bashkohet ekipit: orari: i plotë kush është evapify; evapify është kompani globale me bazë ne poloni që si aktivitet primar ka distribuimin e cigareve elektronike me avullosje- vapes në rajon, me zyre qendrore në prishtinë. kompania do të ofrojë: pajisje moderne; pagë konkurruese; sigurim shëndet...

Graphic designer njoftime pune - shtëpia botuese dhe shtypshkronja filara kërkon të punësojë - e re

Shqipëri
Njoftime pune - shtëpia botuese dhe shtypshkronja filara kërkon të punësojë kandidati i/e interesuar duhet të zotërojë aftësitë si më poshtë. • të ketë mbaruar arsimin e lartë, ose të ketë kurse profesionale për grafik dizajner. • aftësi të mira kompjuterike, me përvojë të mëparshme në përdorimin e programeve paketa adobe (indesign, photo...

Intern communications and visibility assistant - e re

KS-APS

-
Prishtinë, Kosovë
Job vacancy kosovo advisory, products, and systems (ks-aps) is a consulting firm based in prishtina that provides high quality services to clients in the areas of financial management, innovation products, and communications. we serve clients worldwide who operate in the international humanitarian and development sectors. ks-aps is part o...

Graphic designer - e re

Royal York Property Management

-
Prishtinë, Kosovë
Royal york property management is a property rental and leasing company with a portfolio of over 13,000 properties, that offers guaranteed rental income. valued at $7.8b+ in real estate assets under management, the company is advancing technology in their processes, systems, and expanding globally. with 15 office locations across ontario,...

Graphic designer - e re

Royal York Property Management

-
Prishtinë, Kosovë
Royal york property management is a property rental and leasing company with a portfolio of over 13,000 properties, that offers guaranteed rental income. valued at $7.8b+ in real estate assets under management, the company is advancing technology in their processes, systems, and expanding globally. with 15 office locations across ontario,...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - designer

Designer dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane