Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

data entry

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 71 deri në 80 nga 100 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, cerchiamo operatori

Optima Italia S.P.A

-
Tiranë, Shqipëri
Per l’ampliamento delle nostre attività di inbound, data entry, inbound commerciale, back office, retention, recupero crediti stiamo ricercando operatori: i candidati devono avere si seguenti requisiti: • ottime conoscenze della lingua italiana • esperienza di almeno un anno in inbound • flessibilità oraria • ottime capacita relazionali o...

Eqa evaluation quality agent (data entry)_german

AUTO1.com

-
Tiranë, Shqipëri
Auto1 group is europe’s leading platform for the used car sector. we lead business activities in more than 30 countries worldwide. by connecting buyers and sellers through technology we enable dealers and consumers to trade seamlessly throughout europe. auto1 group owns business units like auto1.com, autohero.com and wirkaufendainauto.de ...

Tirane, ofroj vend pune shites ne dyqanin pc store

pcstore.al

-
Tiranë, Shqipëri
Pc store është nje kompani në rritje, me synimin për t'u bërë lider ne tregun ict, e fokusuar kryesisht ne shitje të produkteve it si dhe suport teknik. duke zgjeruar për çdo ditë e më shumë gamën e produkteve dhe të shërbimive të ofruara, pc store kërkon të punësojë: shitës pranë dyqanit kualifikimet / kërkesat: · të ketë përfunduar arsi...

Administrative & finance clerk

EPPC Kosovo

-
Prishtinë, Kosovë
Eppc kosovo , on behalf of its client, one of the world's largest pharmaceutical companies operating in healthcare industry, is currently recruiting an administrative & finance clerk for kosovo. major responsibilities: prepare supportive documentation for contracts for participation in local and international scientific events (travel res...

Tirane, ofroj vend pune senior developer

FIBER sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
We are fiber operates in support of the client companies in order to facilitate business processes, thanks to a group of experts in customer care, data entry and smart sourcing services. . we are looking for a senior developer required skills: at least 2 years experience working with php and javascript. experience in software development ...

Tirane, ofroj vend pune team leader customer care

FIBER sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
We are fiber opera a supporto delle societa e clienti al fine di facilitare i processi aziendali, grazie ad un gruppo di professionisti esperti in servizi di customer care, data entry, smart sourcing. cerchiamo pe rsonale per il ruolo di team leader ib. il candidato si occupera delle seguenti mansioni : -capacita di gestione del team; -an...

Tirane, mundesi e mire punesimi: contabile/data entry

Tiranë, Shqipëri
Hai esperienza come contabile/back office/data entry? vuoi entrare a far parte di una realtà dinamica e strutturata? allora fatti trovare! il nostro cliente è una solida realtà operante in ambito contabilità , ci ha incaricato di selezionare : contabile/back office/data entry requisiti 👉 : esperienza richiesta : da 6 mesi a 2 anni prefer...

Tirane, ofroj vend pune data entry

Multiservis Center Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Multiservis center, ofron vende pune ne pozicionin “ data entry ”, aktivitet qe konsiston ne rregjistrim dhe perpunim te dhenash per nderhyrjet teknike ne mirembajtjen e rrjeteve te internetit per italine. kriteret per punesim: - njohuri te mira te gjuhes italiane. - eksperience pune ne call center. - mosha deri ne 32 vjec. ofrohet : -kon...

Ofroj vend pune data entry

Multiservis Center H.D shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Multiservis center, ofron vende pune ne pozicionin “ data entry ”, aktivitet qe konsiston ne rregjistrim dhe perpunim te dhenash per nderhyrjet teknike ne mirembajtjen e rrjeteve te internetit per italine. kriteret per punesim: – njohuri te mira te gjuhes italiane. – eksperience pune ne call center. – mosha deri ne 32 vjec. ofrohet : -kon...

Ofroj vend pune data entry

Multiservis Center H.D shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Multiservis center, ofron vende pune ne pozicionin “ data entry ”, aktivitet qe konsiston ne rregjistrim dhe perpunim te dhenash per nderhyrjet teknike ne mirembajtjen e rrjeteve te internetit per italine. kriteret per punesim: – njohuri te mira te gjuhes italiane. – eksperience pune ne call center. – mosha deri ne 32 vjec. ofrohet : -kon...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - data entry

Data entry dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane