Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

data entry

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 61 deri në 70 nga 114 rezultate (Këshilla për kërkim)

Praktikant për data entry

Jungle

-
Prishtinë, Kosovë
Bëhu pjesë e jungle! jemi duke kërkuar për një person entuziast dhe të organizuar të jetë pjesë e programit tonë të praktikës me pagesë. kërkesat: ✔️të ketë njohuri bazike në mbledhje të të dhënave, menaxhim të të dhënave dhe hulumtim ✔️të jetë i/e organizuar ✔️të jetë i/e gatshme për mësuar benefitet: ✔️mundësi punësimi ✔️qasje në trajni...

United bank of albania (uba) is seeking to employ customer service officer

Tiranë, Shqipëri
Job tasks and responsibilities: 1. carry out the duty in compliance with u.b.a. regulations & procedures and with the albanian legal framework. 2. exercise honesty, objectivity and diligence in the performance of duties and responsibilities. 3. be prudent in the use of information acquired in the course of her/his duties. she/he shall not...

Back office/customer care (no call center)

Switcho

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofroj vend pune back office/customer care (no call center) switcho è la prima fintech in italia interamente dedicata alla gestione delle spese ricorrenti, con una piattaforma innovativa che permette di monitorare le spese periodiche, individuare possibilità di risparmio e gestirle evitando la burocrazia. abbiamo l’ambizione di div...

Work from home remote french bilingual representative

Should be fluent in both english and french language. cv should be in english and we are offering an excellent salary with bonuses extra. fluency in english and french (part-time / full-time). cv should be in english excellent salary bonuses extra evening and night shift note: should be fluent in both english and french language responsib...

Agenzia di assicurazioni, cerca dipendenti con possibilità di inserimento a tempo indeterminato.

Peymans

-
Shqipëri
Agenzia di assicurazioni, plurimandataria e wholesale, con sede in italia, cerca dipendenti con possibilità di inserimento a tempo indeterminato. caratteristiche richieste: buone conoscenze informatiche, (office 365, ecc.), generale familiarità con data entry. ottima conoscenza della lingua italiana attitudine al lavoro in squadra buona d...

Tirane, ofroj vend pune social media marketing (smart working)

MAS Net Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Mas net in collaborazione con l'agenzia di recruitment job in albania di tirana, ricerca per conto di un'azienda internazionale operante nel settore website per adulti ed incontri: social media marketing il candidato/a si occuperà dello sviluppo e pianificazione delle campagne di marketing digitale, definirà le social media strategy, gest...

Tirane, ofroj vend pune back office/customer care (no call center)

Switcho

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofroj vend pune back office/customer care (no call center) switcho è la prima fintech in italia interamente dedicata alla gestione delle spese ricorrenti, con una piattaforma innovativa che permette di monitorare le spese periodiche, individuare possibilità di risparmio e gestirle evitando la burocrazia. abbiamo l'ambizione di div...

Social media marketing

Jobinalbania

-
Shqipëri
Job in albania, per azienda internazionale operante nel settore website per adulti e incontri, ricerca: social media marketing la candidata si occuperà dello sviluppo e pianificazione delle campagne di marketing digitale, definirà le social media strategy, gestirà i siti web aziendali, manterrà l’azienda competitiva sul mercato esplorando...

Life shpk, kerkon te punesoje ne profilet farmaci dhe mjekesi

LIFE

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicioni: data entry / profili farmaceutik përshkrimi i punës: azhornimi i një data base të produkteve farmaceutike, shëndetësore dhe veterinare. aktiviteti i profilit të kërkuar: mbledhja dhe hedhja e të dhënave për sa i përket produkteve të reja, azhornimi i produkteve ekzistuese dhe administrimi i burimit të informacionit mbledhja, az...

Tirane, ofrohet life sh.p.k. cerca data entry, ambito farmaceutico

LIFE

-
Tiranë, Shqipëri
Life sh.p.k, libri informazione formazione educazione società leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di prodotti in abbonamento come libri, riviste e corsi di formazione in ambito medico-scientifico e giuridic...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - data entry

Data entry dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane