Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

data entry

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 51 deri në 60 nga 112 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet accountant/financier

Durrës, Shqipëri
Vesa solutions is looking for: accountant specialist responsibilities: • record day to day financial transactions and complete the posting process • creating of project estimates, invoicing of clients, maintaining acc. receivables log • creating of purchase orders, processing of vendors’ invoices, maintaining acc. payables log • completin...

Remote french/english customer support

OneContact

-
Shqipëri
We are looking for a team member who is fluent in english/french to work with our customer support team and deliver value to our customers. punctuality, a positive attitude, adherence to the schedule is a must for this position. mon – friday 3 pm – 11 pm fluency in english and french (full-time). cv should be in english excellent salary b...

Ofroj vend pune remote french/english customer support

We are looking for a team member who is fluent in english/french to work with our customer support team and deliver value to our customers. punctuality, a positive attitude, adherence to the schedule is a must for this position. mon - friday 3 pm - 11 pm fluency in english and french (full-time). cv should be in english excellent salary b...

Durres, ofroj vend pune ekonomist - accountant

Vesa Solutions shpk

-
Durrës, Shqipëri
Vesa solutions is looking for: accountant specialist responsibilities: • record day to day financial transactions and complete the posting process • creating of project estimates, invoicing of clients, maintaining acc. receivables log • creating of purchase orders, processing of vendors’ invoices, maintaining acc. payables log • completin...

Remote french/english customer support

OneContact

-
Tiranë, Shqipëri
We are looking for a team member who is fluent in english/french to work with our customer support team and deliver value to our customers. punctuality, a positive attitude, adherence to the schedule is a must for this position. mon - friday 3 pm - 11 pm fluency in english and french (full-time). cv should be in english excellent salary b...

Remote french bilingual representative

OneContact

-
Shqipëri
Should be fluent in both english and french language. cv should be in english and we are offering an excellent salary with bonuses extra. fluency in english and french (part time / full time). cv should be in english excellent salary bonuses extra evening and night shift note: should be fluent in both english and french language responsib...

Tirane, ofroj vend pune përpunues të dhënash me njohuri mbi sist

AIS

-
Tiranë, Shqipëri
Ais po kërkon staf pozicioni i punës përpunues të dhënash me njohuri mbi sistemin e drejtësisë ais është në kërkim të një personi përpunues të dhënash – jurist ose individ i diplomuar me njohuri mbi sistemin e drejtësisë. personi do të pëditësojë informacionin në një databazë me të dhëna dhe dokumente për sektorin. pozicioni i punës kërko...

Tirane, ofroj vend pune përpunues të dhënash ekonomist me njohur

AIS

-
Tiranë, Shqipëri
Ais po kërkon staf pozicioni i punës përpunues të dhënash ekonomist me njohuri mbi regjistrin tregtar ais është në kërkim të një personi përpunues të dhënash – ekonomist . personi do të pëditësojë informacionin në një databazë me të dhëna dhe dokumente për bizneset, shoqëritë tregtare. pozicioni i punës kërkon njohuri të përgjithshme dhe ...

Praktikant për data entry

Jungle

-
Prishtinë, Kosovë
Bëhu pjesë e jungle! jemi duke kërkuar për një person entuziast dhe të organizuar të jetë pjesë e programit tonë të praktikës me pagesë. kërkesat: ✔️të ketë njohuri bazike në mbledhje të të dhënave, menaxhim të të dhënave dhe hulumtim ✔️të jetë i/e organizuar ✔️të jetë i/e gatshme për mësuar benefitet: ✔️mundësi punësimi ✔️qasje në trajni...

United bank of albania (uba) is seeking to employ customer service officer

Tiranë, Shqipëri
Job tasks and responsibilities: 1. carry out the duty in compliance with u.b.a. regulations & procedures and with the albanian legal framework. 2. exercise honesty, objectivity and diligence in the performance of duties and responsibilities. 3. be prudent in the use of information acquired in the course of her/his duties. she/he shall not...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - data entry

Data entry dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane