Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

data entry

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 41 deri në 50 nga 112 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune data entry specialist

Foodini Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Foodini sh.p.k qe operon ne sektorin e food delivery eshte ne kerkim te data entry pozicioni parashikon inserim te dhenave ne platformen perkatese data entry do të ketë detyrën e : marrjen e te dhenave ne menyre korrekte nga partneret hedhjen e ketyre te dhenave ne menyre korrekte dhe pa gabime ne platforme te jete interaktiv ne rast mung...

Kerkojme operatore data entry

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet vajze per operatore ne kopmpjuter per data entry afati i fundit i aplikimit: 31/07/2021 09:52

Job position: field coordinator

Tiranë, Shqipëri
Job position: field coordinator job description university degree in a relevant discipline (social sciences, marketing, economics, statistics, math or history/geography) at least 2 years of professional experience in relevant fields – field coordinator, marketing research, social research, etc. must be computer and technology-literate, wi...

Tirane, ofroj vend pune insurance – data entry

ARMUNDIA FACTORY

-
Tiranë, Shqipëri
Armundia factory eshte nje software house e kontrolluar nga armundia group , nje kompani italiane me seli ne rome. stafi i armundia group ka nje eksperience 20 vjecare mbi implementimin e software per bankat, financen dhe siguracionet. gjate viteve armundia group ka krijuar nje eksperience te rendesishme ne lidhje me sherbimet bpo, dataqu...

Tirane, ofroj vend pune-night auditor (receptionist)

Revo hospitality group sh.p.k based on the agreement with mk hotel are seeking to recruit experienced candidates to join our team at new opening mk hotel tirana in the position: night auditor (receptionist) primary job responsibilities greet guests upon arrival, check them in and provide them with any information they need to enjoy their ...

Tirane, ofroj vend pune data entry

MarketHub Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Markethub shpk eshte kompania qe menaxhon platformat ecommerce gjejevete.al, kupon.al, markethub.al. prej 5 vitesh e pranishme ne tregun shqipetar dhe me pozita dominuese ne tregun ecommerce. e drejtuar gjithmone drejt inovacionit dhe me nje vizion te qarte per tu bere pike referime per blerjet online. markethub rritet cdo dite dhe shton ...

Relocation coordinator

Tiranë, Shqipëri
Relocation coordinator scope: the relocation coordinator acts as primary point of contact for customers in order to coordinate and orchestrate the transfer of house hold goods from origin to destination. the coordinator arranges all aspects of the residential move to ensure high quality service delivery. position interacts with several se...

Relocation coordinator (turni i ii)

Relocation coordinator scope: the relocation coordinator acts as primary point of contact for customers in order to coordinate and orchestrate the transfer of household goods from origin to destination. the coordinator arranges all aspects of the residential move to ensure high quality service delivery. position interacts with several ser...

Data entry

AlbaPunesim

-
Shqipëri
Per nje klientin tone, nje nga kompanite farmaceutike me te medha ne vend, alba punesim ka nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin: data entry - kandidatet duhet te kene perfunduar arsimin e larte ne degen:menaxhim biznesi -eksperienca e punes perben avantazh -puna ka te bej me hedhje dhe perpunim te dhenash ne kompani f...

Tirane, ofroj vend pune data entry operator

dconnect

-
Tiranë, Shqipëri
Our digital agency is looking for a data entry operator to update and insert information from different sources like engineering drawings and design to excel or word documents. responsibilities: evaluate information from different sources and record it on excel files or word files. read and convert engineering drawing and design in excel ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - data entry

Data entry dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane