Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

data entry

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 31 deri në 40 nga 100 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet accountant/financier

Durrës, Shqipëri
Vesa solutions is looking for: accountant specialist responsibilities: • record day to day financial transactions and complete the posting process • creating of project estimates, invoicing of clients, maintaining acc. receivables log • creating of purchase orders, processing of vendors’ invoices, maintaining acc. payables log • completin...

Remote french/english customer support

OneContact

-
Shqipëri
We are looking for a team member who is fluent in english/french to work with our customer support team and deliver value to our customers. punctuality, a positive attitude, adherence to the schedule is a must for this position. mon – friday 3 pm – 11 pm fluency in english and french (full-time). cv should be in english excellent salary b...

Ofroj vend pune remote french/english customer support

We are looking for a team member who is fluent in english/french to work with our customer support team and deliver value to our customers. punctuality, a positive attitude, adherence to the schedule is a must for this position. mon - friday 3 pm - 11 pm fluency in english and french (full-time). cv should be in english excellent salary b...

Durres, ofroj vend pune ekonomist - accountant

Vesa Solutions shpk

-
Durrës, Shqipëri
Vesa solutions is looking for: accountant specialist responsibilities: • record day to day financial transactions and complete the posting process • creating of project estimates, invoicing of clients, maintaining acc. receivables log • creating of purchase orders, processing of vendors’ invoices, maintaining acc. payables log • completin...

Remote french/english customer support

OneContact

-
Tiranë, Shqipëri
We are looking for a team member who is fluent in english/french to work with our customer support team and deliver value to our customers. punctuality, a positive attitude, adherence to the schedule is a must for this position. mon - friday 3 pm - 11 pm fluency in english and french (full-time). cv should be in english excellent salary b...

Remote french bilingual representative

OneContact

-
Shqipëri
Should be fluent in both english and french language. cv should be in english and we are offering an excellent salary with bonuses extra. fluency in english and french (part time / full time). cv should be in english excellent salary bonuses extra evening and night shift note: should be fluent in both english and french language responsib...

Data entry

VIRTUAL Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania "virtual albania" ofron vende pune per "data entry" & "web content management". kualifikimet puna e ofruar eshte full time. personi duhet te kete njohuri shume te mira ne perdorimin e kompjuterit. anglishte shume e mire; aftesi e mesimit te shpejte te platformave web; aftesi shume te mira perdorimi te kompjuterit ne pe...

Tirane, ofrohet life sh.p.k. cerca data entry, ambito farmaceutico

Tiranë, Shqipëri
Life sh.p.k, libri informazione formazione educazione società leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di prodotti in abbonamento come libri, riviste e corsi di formazione in ambito medico-scientifico e giuridic...

Backoffice

Edotta Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi edotta sh.p.k azienda che opera da 6 anni sul mercato con servizio it e consulenza commerciale/finanziaria/backoffice per la cessione del quinto e in cerca di risorse per il profilo : backoffice (trattamento dei dati contrattuali e sviluppo di tali fino al perfezionamento dei contratti). si offre: fisso mensile e contratto di l...

Tirane, ofroj vend pune përpunues të dhënash me njohuri mbi sist

AIS

-
Tiranë, Shqipëri
Ais po kërkon staf pozicioni i punës përpunues të dhënash me njohuri mbi sistemin e drejtësisë ais është në kërkim të një personi përpunues të dhënash – jurist ose individ i diplomuar me njohuri mbi sistemin e drejtësisë. personi do të pëditësojë informacionin në një databazë me të dhëna dhe dokumente për sektorin. pozicioni i punës kërko...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - data entry

Data entry dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane