Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

data entry

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 11 deri në 20 nga 100 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operator back office - e re

WAN

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi wan kërkon të punësojë në degën në durres: operator të profilit back office detyrat detyrat kryesore; të verfikojë të dhënat në sistem; data entry; të menaxhojë postën elektronike dhe kërkesat e subjekteve. kualifikimet kualifikimet dhe kërkesat të ketë mbaruar studimet e larta (nuk ka rendesi dega); të zotërojë gjuhën italiane...

C1 english back office - e re

SFC ALB

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi sfc alb is a leading firm in the staffing and tech industry, centrally located in the capital city of tirana, albania. we are currently hiring staff to join the sfc alb team. if you are a motivated and hard-working individual ready to be part of a winning team, sfc alb is the perfect company for you. make your next career move ...

Data entry specialist - e re

SFC ALB

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi sfc alb is a leading firm in the staffing and tech industry, centrally located in the capital city of tirana, albania. we are currently hiring staff to join the sfc alb team. if you are a motivated and hard-working individual ready to be part of a winning team, sfc alb is the perfect company for you. make your next career move ...

Tirane, ofroj vend pune insurance – data entry - e re

ARMUNDIA FACTORY

-
Tiranë, Shqipëri
Armundia factory eshte nje software house e kontrolluar nga armundia group , nje kompani italiane me seli ne rome. stafi i armundia group ka nje eksperience 20 vjecare mbi implementimin e software per bankat, financen dhe siguracionet. gjate viteve armundia group ka krijuar nje eksperience te rendesishme ne lidhje me sherbimet bpo, dataqu...

Onecontact macedonia remote french bilingual representative - e re

Should be fluent in both english and french language. cv should be in english and we are offering an excellent salary with bonuses extra. fluency in english and french (part-time / full-time). cv should be in english excellent salary bonuses extra evening and night shift note: should be fluent in both english and french language we offer ...

Tirane, ofroj vend pune data entry specialist - e re

Foodini Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Foodini sh.p.k qe operon ne sektorin e food delivery eshte ne kerkim te data entry pozicioni parashikon inserim te dhenave ne platformen perkatese data entry do të ketë detyrën e : marrjen e te dhenave ne menyre korrekte nga partneret hedhjen e ketyre te dhenave ne menyre korrekte dhe pa gabime ne platforme te jete interaktiv ne rast mung...

Operations manager - e re

Consulcesi Service sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Consulcesi è il più grande network in europa nell’erogazione di servizi ai propri clienti che operano nel mondo medico-sanitario. azienda leader in italia con un’esperienza di oltre 20 anni, e con oltre 600 collaboratori, ricerca per la sede di tirana: operations manager la risorsa prescelta, di riporto al call center manager, si occuperà...

Kerkojme operatore data entry

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet vajze per operatore ne kopmpjuter per data entry afati i fundit i aplikimit: 31/07/2021 09:52

Job position: field coordinator

Tiranë, Shqipëri
Job position: field coordinator job description university degree in a relevant discipline (social sciences, marketing, economics, statistics, math or history/geography) at least 2 years of professional experience in relevant fields – field coordinator, marketing research, social research, etc. must be computer and technology-literate, wi...

Data entry / ambito farmaceutico

LIFE

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi life sh.p.k, libri informazione formazione educazione società leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di prodotti in abbonamento come libri, riviste e corsi di formazione in ambito medico-scientifico...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - data entry

Data entry dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane