Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

data entry

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 114 rezultate (Këshilla për kërkim)

Logistic data entry / processing

Ad

Back Office Solution Group

-
Tiranë, Shqipëri
-long term contract; fixed salary + variable bonus; -working hours 16:30 - 01:00 (tirana local time) monday – friday; -saturday and sunday off; -training period is payable; -transportation provided after the working hour...

Redaktues juridik-jurist/e - e re

LIFE

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi life sh.p.k, libri informazione formazione educazione, societa leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di prodotti in abbonamento come libri, riviste e corsi di formazione in ambito medico-scientific...

Tirane, kerkojme full-time data entry (italisht) - booking - e re

Studio.Inxhinierike

-
Tiranë, Shqipëri
Studio inxhinierike me zyra në qendër të tiranës, kërkon të punësojë full-time në zyr ë kandidat ë p ër pozicionin: data-entry (italisht) ofrohet trajnim i dedikuar brenda dhe jashte vendit. kriter i domosdoshëm është njohja e gjuhës italiane. orari: hene-premte 09:00-18:00 dërgoni cv në adresën e emailit : studio.inxhinierike.2018@gmail....

Accountant - e re

Vesa Solutions

-
Durrës, Shqipëri
Vesa solutions is looking for: accountant responsibilities: • record day to day financial transactions and complete the posting process • creating project estimates, invoicing of clients, maintaining acc. receivables log • creating purchase orders, processing of vendors’ invoices, maintaining acc. payables log • completing with prices and...

Life shpk kerkon redaktues juridik - juriste - e re

Tiranë, Shqipëri
Life sh.p.k, libri informazione formazione educazione, societa leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di prodotti in abbonamento come libri, riviste e corsi di formazione in ambito medico-scientifico e giuridi...

Data entry per qendren coin - e re

Gener 2 sh.p.k.

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi roli kryesor i nje specialisti data entry përfshin hyrjen e të dhënave nga burime të ndryshme në sistemin kompjuterik të kompanisë për përpunimin dhe menaxhimin. ai/ajo fute të dhënat dhe menaxhon në mënyrë efikase një sasi të madhe informacioni që shpesh është i ndjeshëm ose konfidencial. detyrat pergatit dhe klasifikon dokume...

Tirane, ofrohet vend pune - e re

Kërkohet personel për një projekt: kandidatët duhet të plotësojnë kriteret e mëposhtme: data entry - të ketë njohuri të mira të gjuhës frënge (frengjisht) - të ketë njohuri të mira të paketës microsoft office - të ketë njohuri për kërkime të ndryshme në internet (online research) - ofrohet pagesë e kënaqshme - ofrohet mundësi për rritje p...

Tirane, ofroj vend pune remote internal sales - e re

FORSCHNER ALBANIA

-
Tiranë, Shqipëri
Since we were founded over 60 years ago a lot has changed. markets and technologies. requirements and challenges. but one important thing has remained the same: the fact that technology is inconceivable without people. it is made by people, and used by them. for this reason in our daily activities, we work will passion, we are masters in ...

Junior accountant - e re

Përshkrimi touch support is a multinational business process optimization company based in the united states . we have over 300 employees in the united states and europe, and we are rapidly expanding our accounting team to work with our clients. we are looking for several individuals motivated to develop their careers in finance and striv...

Data entry, tirane - e re

Appaltando Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Appaltando shpk eshte ne kerkim te "nepunes rregjistrues te dhenash" data entry kerkohet njohje e mire e gjuhes italiane. orari full time, disponibilitet i plote fundjavat pushim page fikse kontrate e rregullt pushime vjetore te paguara. per me shume informacion dergoni cv tuaj ne appaltandoshpk@gmail.com faleminderit + apliko

Data entry - e re

Appaltando Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Appaltando shpk eshte ne kerkim te "nepunes rregjistrues te dhenash" data entry kerkohet njohje e mire e gjuhes italiane. orari full time, disponibilitet i plote fundjavat pushim page fikse kontrate e rregullt pushime vjetore te paguara. per me shume informacion dergoni cv tuaj ne appaltandoshpk@gmail.com faleminderit

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - data entry

Data entry dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane