Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

call center shqip

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 19 rezultate (Këshilla për kërkim)

Project officer (oficer i projekteve) - e re

Prizren, Kosovë
Project officer concordia projekte sociale kosovo background concordia gemeinnützige privatstiftung (hereafter concordia austria) is an international, independent, non-governmental organization dedicated to helping children, young people, families as well as (socially and ethnically) marginalized groups in need, towards an independent and...

Project officer (oficer i projekteve) - e re

CONCORDIA - Projekte Sociale

-
Prizren, Kosovë
Project officer concordia projekte sociale kosovo background concordia gemeinnützige privatstiftung (hereafter concordia austria) is an international, independent, non-governmental organization dedicated to helping children, young people, families as well as (socially and ethnically) marginalized groups in need, towards an independent and...

Project officer (oficer i projekteve) - e re

CONCORDIA - Projekte Sociale

-
Prizren, Kosovë
Project officer concordia projekte sociale kosovo background concordia gemeinnützige privatstiftung (hereafter concordia austria) is an international, independent, non-governmental organization dedicated to helping children, young people, families as well as (socially and ethnically) marginalized groups in need, towards an independent and...

📣vende te lira pune ne call center per gjuhen shqipe

Tiranë, Shqipëri
✅ hapen vende te lira pune per operatore ne gjuhen shqipe. 👉🏻 kerkohen: -operatore telefonike (femra) per shitje ne gjuhen shqipe. -preferohen me eksperience pune ne call center shqip. -aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup! -deshire dhe ambicie per rritje profesionale! -disponibilitet per te punuar full-time. -orari 15:0...

Agjente e shitjes në call center me gjuhë shqipe

All Brands

-
Kosovë
All brands shpall konkurs per poziten: agjente e shitjes në call center gjuha: shqipe mosha: 20-30 vite kualifikimet: pervoja e punes ne call center minimum 6 muaj, perndryshe nuk i marim parasysh cv-te tuaja. te dergohet cv me foto te bashkangjitur ne email: veneerazhdrella@gmail.com afati i fundit per aplikim: 23.12.2021 adresa : fushë ...

📣vende te lira pune ne call center per gjuhen shqipe

Tiranë, Shqipëri
✅hapen vende te lira pune per operatore ne gjuhen shqipe. 👉🏻kerkohen: -operatore telefonike (femra) per shitje ne gjuhen shqipe. -preferohen me eksperience pune ne call center shqip. -aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup! -deshire dhe ambicie per rritje profesionale! -disponibilitet per te punuar full-time. -orari 09:00-...

Agjente e shitjes në call center me gjuhë shqipe

All Brands

-
Kosovë
All brands shpall konkurs per poziten: agjente e shitjes në call center gjuha: shqipe mosha: 20-30 vite kualifikimet: pervoja e punes ne call center minimum 6 muaj, perndryshe nuk i marim parasysh cv-te tuaja. te dergohet cv me foto te bashkangjitur ne email: [email protected] afati i fundit per aplikim: 23.12.2021 adresa : fushë kosovë t...

Tirane, ofrohet vend pune sherbim klienti

Easy Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, kerkohen operator per sherbim klienti. easy albania kerkon te punesoje operator sherbim klienti shqip cfare ofrojme : - paga konkurruese në treg ; - kontratë të rregullt në bazë të kodit të punës; -5 dite pune ne jave cfare kerkojme: - eksperience te meparshme ne call center ne sherbim klienti; - korrektese maksimale - bashkepunue...

Tirane, ofrohet vend pune operator sherbim klienti

Easy Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Easy albania kerkon te punesoje operator sherbim klienti shqip cfare ofrojme : - paga konkurruese në treg ; - kontratë të rregullt në bazë të kodit të punës; -5 dite pune ne jave cfare kerkojme: - eksperience te meparshme ne call center ne sherbim klienti; - korrektese maksimale - bashkepunues - fleksibel ne orare kandidatet e interesuar ...

📣vende te lira pune ne call center per gjuhen shqipe

Tiranë, Shqipëri
✅ hapen vende te lira pune per operatore ne gjuhen shqipe. 👉🏻 kerkohen: -operatore telefonike (femra) per shitje ne gjuhen shqipe. -preferohen me eksperience pune ne call center shqip. -aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup! -deshire dhe ambicie per rritje profesionale! -disponibilitet per te punuar full-time. -orari 09:0...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - call center shqip

Call center shqip dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane