Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

call center nga shtepia

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 32 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres pune nga shtepia / smart working operator inbound gjermanisht, pagesa deri ne 1000 euro/muaj

Bellister Call Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Bellister call, kerkojme operatore per sherbimin inbound ne gjermanisht smart working ​bellister call albania, vjen me risin e punes nga shtepia. kerkojme operatore qe ofrojne punen e tyre nga shtepia ne inbound ne gjuhen gjermane rroga+ bonuse mbi 1000 euro. punoni me ne nga kudo ndodheni!!! bellister call, call center nderkombetar i pro...

Kerkohen operator me eksperience tim - vodafone / luce - gas

fagroup

-
Tiranë, Shqipëri
Eja puno me ne -fa group tiranë po kërkon të punësojë operatorë/e telefonik të gjuhës italiane për fushatat telecom / vodafone si edhe luce / gas -nëse flet italisht dhe nëse ke punuar në cc telefoni / luce / gas -eja puno me ne. zgjidhe vetë sa orë do të punosh. . kriteret: njohuri të gjuhës italiane. e xperiencë pune në call center. një...

Tirane, ofroj vend pune part time operator outbound tim, fastweb, vod, wind

fagroup

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen 150 operator nga shtepia per fushata telefonie ,tim, wind , vodafone, fastweb, me eksperience. fa group ofron vende pune ( smart work ) nga shpia per fushata telefonie. eja puno me ne , qendro në shtëpi -fa group tiranë po kërkon të punësojë operatorë/e telefonik të gjuhës italiane për fushatën telecom. -nëse flet italisht dhe në...

Callcenter ofrojme mundesi punesimi nga shtepia

callcenter

-
Tiranë, Shqipëri
Punoni me ne nga kudo ndodheni!!! oas call, call center i profilizuar ne sherbime outbound kerkon operatore te gjuhes italiane ofrojme: – sistem pagese nder me te lartet ne treg + bonuse konkuruese mujore; – fleksibilitet duke mundesuar punen nga shtepia; kandidatet e interesuar mund te aplikojne online duke nisur cv e tyre ne adresen: em...

Elbasan pune nga shtepia / smart working operator inbound gjermanisht, pagesa deri ne 1000 euro/muaj

Bellister Call Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Bellister call, kerkojme operatore per sherbimin inbound ne gjermanisht smart working ​bellister call albania, vjen me risin e punes nga shtepia. kerkojme operatore qe ofrojne punen e tyre nga shtepia ne inbound ne gjuhen gjermane rroga+ bonuse mbi 1000 euro. punoni me ne nga kudo ndodheni!!! bellister call, call center nderkombetar i pro...

Tirane, ofrohet vend pune hybrid working agjent shitjesh per tim & luce gas

Union-Contact

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkojme: ⏩ team leader 🇮🇹 ⏩ operator ne gjuhen italiane 🇮🇹/ 50 vende ⏩ cfare ne ofrojme: 💸 page per agjent 50,000 lek baza dhe bonuse deri ne 5,000 lek per kontrate (250-320leke ora) 💸 page per teamleader 70,000 leke baza dhe bonuse deri ne 10,000 lek per target 🕒 part dhe full time nga ora 11:00-19:00. 🏡pune nga shtepia ose zyra...

Pune nga shtepia

Tiranë, Shqipëri
➡ ofrojme vende pune per operatore nga shtepia: 📞 fushata telecom italia ♦kriteret: 🥇energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore ⏳ mundesi rritje ne detyre 👥pozitivitet dhe bashkepunim ne grup ▶eksperience e meparshme ne call center ofrohet: 💸pagesa 40 euro per kontrate 👩🏻‍💻kushte shume te mira pune 📝kontrat...

Fushate e re shitjesh me produkte kozmetike. kliente inbound. call center (mundesojme pune nga shtepia & part / time)

Nutra Health and Wellness

-
Tiranë, Shqipëri
Produkte kozmetike dhe mireqenie per tregun evropian. per here te pare ne shqiperi, produkte nutra health & wellness. produkte te vertete dhe jo te rreme. kliente te vertete dhe jo te ricikluar. bonus te vertete dhe jo perralla me mbret. te gjitha gjuhet evropiane: italisht, frengjisht, spanjisht, gjuhet e evropes qendrore / lindore nese ...

Kërkohen agjentë marketingu anglisht, remote

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet punë nga shtëpia! jemi në kërkim të agjentëve marketingu anglisht! puna ështe e panvarur ndaj kërkohet eksperience e mëparshme në call center! niveli i gjuhës mesatar! orari i punës:10:00-19:00, e hëne -e premte. ofrohet pagese baze dhe bonuse të kënaqshme! zyra punon me numra fresh! për më shumë info kontaktoni në what’s apps. pë...

Tirane, ofrohet vend pune agjentë marketingu

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet punë nga shtëpia! jemi në kërkim të agjentëve marketingu anglisht! puna ështe e panvarur ndaj kërkohet eksperience e mëparshme në call center! niveli i gjuhës mesatar! orari i punës:10:00-19:00, e hëne -e premte. ofrohet pagese baze dhe bonuse të kënaqshme! zyra punon me numra fresh! për më shumë info kontaktoni në what’s apps. pë...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - call center nga shtepia

Call center nga shtepia dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane