Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

call center anglisht

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 21 deri në 30 nga 21 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkojme operatore call center anglisht - italisht - gjermanisht - spanjisht - greqisht - e re

Ad

Enterprise

-
Tiranë, Shqipëri
Nese po kerkoni nje pune komode, me te ardhura te larta dhe keni njohuri te nje prej gjuheve te huaja mos hezitoni te na kontaktoni per te lene nje orar per interviste. - anglisht - italisht - gjermanisht - spanjisht...

Punësim në kosovë: agjent shitjesh

Europe Agency

-
Prishtinë, Kosovë
Titulli: agjent shitjesh vendodhja: prishtinë,kosovë paga: 500-800 euro kriteret: minimalisht 1 vit eksperience pune të ngjashme aftësi të mira komunikuese aftësi shumë të mira të komunikimit në njërën prej gjuhëve: anglisht, italisht, spanjisht, gjermanisht benefite: pagesë mujore shumë e kënaqshme kontratë pune sipas kodit të punës fund...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - call center anglisht

Call center anglisht dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane