Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

call center anglisht

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 11 deri në 20 nga 21 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkojme operatore call center anglisht - italisht - gjermanisht - spanjisht - greqisht - e re

Ad

Enterprise

-
Tiranë, Shqipëri
Nese po kerkoni nje pune komode, me te ardhura te larta dhe keni njohuri te nje prej gjuheve te huaja mos hezitoni te na kontaktoni per te lene nje orar per interviste. - anglisht - italisht - gjermanisht - spanjisht...

Tirane, ofroj vend pune operator call center (anglisht&italisht)

Eppc albania kërkon të rekrutojë operator call center (anglisht & italisht) për një fushatë inbound commerciale. kërkesat: • njohuri shumë të mira të gjuhës angleze dhe italiane (e domosdoshme) • eksperiencë e mëparshme në call center (shitje/shërbim klienti nga telefoni). • aftësi shumë të mira komunikimi. • ambicie për të përmbushur obj...

Pozicione te lira si account manager/retention/compliance

Tiranë, Shqipëri
Dini te flisni anglisht, italisht ose spanjisht? keni patur eksperience te meparshme ne forex ose call center? atehere erdhi momenti! kompania me e madhe forex ne shqiperi ka hapur vende te reja pune. orari 9:00-18:00, fundjava pushim. paga 400€-500€ dhe bonuse te kenaqshme. trajnime dhe rritje profesionale. jepini vetes nje mundesi per t...

Ofrohet opsione pune ne call center frx gjermanisht & anglisht

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet - reteishen - opening -gjermanisht -anglisht te zotroi mir gjuhen gjermane dhe angleze 📊🇧🇪 pagesa 1-15 dite dhe % teper e arsysheme dhe me e lart me treg: + 500euro rrog baz orari i pa percaktuar.( negociushem) pushim. cdo fundjav

Kerkoj operator/e per call center ne fushaten forex

Tiranë, Shqipëri
Kerkoj te punesoj operator/e per call center ne fushen forex vetem me eksperience. kriteret: - te zoterojne gjuhen anglisht. - te kene eksperience te meparshme ne kete fushe (+6muaj) - te jene korrekte dhe te motivuar. ofroj: - kontrate te rregullt pune - page fikse( 30.000 leke neto)+ bonuse te larta orari -e hene - e premte: 09:00 - 18:...

1500 euro/muaj-pune ne call center per gjuhet gjermanisht,greqisht,spanjisht,italisht,anglisht.

Rekrutim.al

-
Shqipëri
​ ofrojme pune ne fushaten forex per gjuhet: -gjermanisht -greqisht -spanjisht -italisht -anglisht ​ kerkohen agjente,supervizore dhe retention me/pa eksperience ne forex,me disponibilitet full-time. page baze dhe bonuse ditore,javore dhe mujore nder me te lartat ne treg trajnime periodike dhe mundesi rritje ne detyre! ambjente komode dhe...

Agjente marketingu

Tiranë, Shqipëri
Kerkohen agjente call center anglisht. kerkohen njerez serioze, ambicioze dhe te perkushtuar. preferohen agjente me eksperience te meparshme ne call center. orari full time, nga e hena ne te premte. per info te metejshme ju lutem kontaktoni vetem ne whatsapp.

Call agent anglisht & gjermanisht

MANOXO

-
Prishtinë, Kosovë
Manoxo eshte kompani marketingu, e cila merret me marketing online, tani po zgjeron veprimtarine edhe ne fushen e call center, ku po kerkon 20 agjenta gjermano foles dhe anglisht foles me eksperience ne tregun financiar per nje kompani europiane. me ne ju perfitoni: kontrate e rregullt paga fillestare 500 euro +bonuse ambient relaksues pu...

Ofroj pune ne forex

Tiranë, Shqipëri
Dini te flisni anglisht, italisht ose spanjisht? keni experience te meparshme ne forex ose call center? atehere erdhi moment! nese kerkoni kompani serioze per te investuar per te ardhmen tuaj atehere jeni te mirepritur te na kontaktoni dhe ti jepni vetes mundesine per tu integruar ne nje ambjent pune motivues. kriteret: eksperienc te mepa...

Ofroj pune

Tiranë, Shqipëri
Dini te flisni anglisht, italisht ose spanjisht? keni experience te meparshme ne forex ose call center? atehere erdhi moment! nese kerkoni kompani serioze per te investuar per te ardhmen tuaj atehere jeni te mirepritur te na kontaktoni dhe ti jepni vetes mundesine per tu integruar ne nje ambjent pune motivues. kriteret: eksperienc te mepa...

Operator telefonik (call center)

Tiranë, Shqipëri
Finmarket kerkon te punesoje operator telefonik per call center -me kohe te plote -te zoterojne njeren nga gjuhet e meposhtme: *anglisht *italisht *greqisht -eksperienca e meparshme perben avantazh te interesuarit te dergojne cv-ne e tyre ne adresen e emailit [email protected] personat e perzgjedhur do te kontaktohen nga stafi per intervi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - call center anglisht

Call center anglisht dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane