Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

call center anglisht

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 33 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjente per gjermanisht - e re

IGT Group

-
Lipjan, Kosovë
Igt group kerkon: - 30 agjente per gjuhen gjermane per call center ne lipjan. - sherbim klienti inbound kusht : te flasin dhe shkruajne mire gjuhen gjermane. - kerkojme dhe - teamleader te flase mire gjermanisht dhe anglisht. - kushtet dhe paga shume e mire. -projekt afatgjate punesimi me kontrate te rregullt pune. njohja e programeve baz...

Project officer (oficer i projekteve) - e re

Prizren, Kosovë
Project officer concordia projekte sociale kosovo background concordia gemeinnützige privatstiftung (hereafter concordia austria) is an international, independent, non-governmental organization dedicated to helping children, young people, families as well as (socially and ethnically) marginalized groups in need, towards an independent and...

Ofroj pune / call center representative 37 - e re

Prishtinë, Kosovë
If english is what you speak, then come and join ispeak ispeak is looking for talented, motivated and communicative call center representatives to join our team. we’re accepting applications for lead generation and appointment setting campaigns for our u.s. based clients, so if you’re that person that speaks good english, likes to talk on...

Project officer (oficer i projekteve) - e re

CONCORDIA - Projekte Sociale

-
Prizren, Kosovë
Project officer concordia projekte sociale kosovo background concordia gemeinnützige privatstiftung (hereafter concordia austria) is an international, independent, non-governmental organization dedicated to helping children, young people, families as well as (socially and ethnically) marginalized groups in need, towards an independent and...

Project officer (oficer i projekteve) - e re

CONCORDIA - Projekte Sociale

-
Prizren, Kosovë
Project officer concordia projekte sociale kosovo background concordia gemeinnützige privatstiftung (hereafter concordia austria) is an international, independent, non-governmental organization dedicated to helping children, young people, families as well as (socially and ethnically) marginalized groups in need, towards an independent and...

Tirane, kerkoj gjermanisht foles part time

Neda13

-
Tiranë, Shqipëri
Oferte punesimi part-time, kerkoj gjermanisht foles ne nivel native me theks austriak dhe anglisht ne nivel mesatar. vetem kandidatet me theks austriak do te perzgjidhen. preferehen persona te disponueshem dhe korrekt. nuk eshte call center! puna konsiston ne leximin e 500 fjalive ne anglisht dhe gjermanisht. cdo 500 fjali vleresohen me 3...

Operator/e për call center me gjuhë spanjolle, italiane ose angleze

White Select

-
Prishtinë, Kosovë
White select po kërkon: operator/e për call center të gjuhës spanjolle; operator/e për call center të gjuhës italiane. kandidatet me gjuhe spanjolle: njohja e gjuhes spanjolle; të jetë komunikativ/e; aftesi te mira te punes ne grupe. kandidatet me gjuhe italiane: njohja e gjuhes spanjolle; të jetë komunikativ/e; aftesi te mira te punes ne...

We are hiring: agjent, team leader, retention per gjuhet anglisht, gjermanisht, spanjisht!

Tiranë, Shqipëri
👥 we are hiring: agjent, team leader, retention per gjuhet anglisht, gjermanisht, spanjisht! ⏩ cfar kerkojm: * experience pune ne call center! * disponibilitet me kohe te plote! ⏩ cfar ofrojm: * live & fresh leads leads only * page baze + bonuse te ndryshme * friendly environment & no dress code * mundesi rritje me meritokraci live & fre...

We are hiring: agjent, team leader, retention per gjuhet anglisht, gjermanisht, spanjisht!

Tiranë, Shqipëri
👥 we are hiring: agjent, team leader, retention per gjuhet anglisht, gjermanisht, spanjisht! ⏩cfar kerkojm: * experience pune ne call center! * disponibilitet me kohe te plote! ⏩ cfar ofrojm: * live & fresh leads leads only * page baze + bonuse te ndryshme * friendly environment & no dress code * mundesi rritje me meritokraci live & fres...

Operatore oferta pune - bellister call albania, kerkon per sherbimin inbound ne anglisht call center nderkombetar i prof...

Shqipëri
Oferta pune - bellister call albania, kerkon per sherbimin inbound ne anglisht call center nderkombetar i profilizuar ne sherbime inbound commerciale aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:- njohuri shume te mira te gjuhes angleze- aftesi shume te mira komunikuese, persona solare dhe ambicioze. - disponibilitet orar. deri ne...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - call center anglisht

Call center anglisht dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane