Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

call center anglisht

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 30 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune operator call centre - 069 70 444 07 - e re

italimu

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen 200 operator italisht - anglisht - spanjisht me dhe pa eksperience ne call center - 069 70 444 07 kerkohen operator me dhe pa eksperience ne call center gjermanisht anglisht italisht spanjisht frengjisht greqisht gjithashtu kemi edhe vende vacante team leader + group - floor manager - human resources -recepsioniste - shift leader...

Agjent,teamlider,retention

Shqipëri
Ke aftesi te mira komunikuese dhe eksperience te meparshme ne call center? hr albania ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: anglisht,italisht, spanjisht dhe gjermanisht. cfare iu duhet : - gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - disponibilitetet full-time - eksperienca ne call center perben avantazh; - perkushtim ...

Tirane, ofrohet vend pune part time konsulente telefonike (jo call center) ne gjuhet anglisht/italisht/frengjisht

Alfa Dental Studio

-
Tiranë, Shqipëri
Alfa dental studio me selinë e saj qëndrore tek rr. e elbasanit, përballë ambasadës amerikane tiranë, kërkon të punësojë: - konsulente telefonike (jo call center) per gjuhën angleze ose franceze ose italiane me disponibilitet part time kriteret e pranimit: - njohuri në gjuhën angleze ose n ë gjuhën italiane ose në gjuhën franceze kandidat...

Tirane, ofrohet vend pune sherbim klienti, front desk

ElektroServis shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Balkan finance investment group, balfin group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor.gjeografikisht, grupi balfin është i pranishëm në austri, shqipëri, kosovë, bosnjë dhe hercegovinë, maqedoni veriore, mali i zi dhe holandë, me afërsisht 6’000 punonjës në total. aktivitet...

Tirane, ofrohet vend pune kerkohen 200 operator italisht - anglish - spanjisht - 069 70 444 07

roma.com

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen 200 operator italisht - anglisht - spanjisht me dhe pa eksperience ne call center - 069 70 444 07 kerkohen operator me dhe pa eksperience ne call center gjermanisht anglisht italisht spanjisht frengjisht greqisht gjithashtu kemi edhe vende vacante team leader + group - floor manager - human resources -recepsioniste - shift leader...

Kerkohen 200 operator italisht - anglisht - spanjisht me dhe pa eksperience ne call center - 069 70 444 07

italiano.com

-
Shqipëri
Kerkohen operator me dhe pa eksperience ne call center gjermanisht anglisht italisht spanjisht frengjisht greqisht gjithashtu kemi edhe vende vacante team leader + group - floor manager - human resources -recepsioniste - shift leader - supervizor luce gas pagesa super e kenaqshme dhe disponibiliteti eshte flexibel part time - full time ( ...

Consulent

Tiranë, Shqipëri
Kerkojme operatore telefonik per gjuhen gjermane,italiane,greke ose angleze. cfare ju duhet : - gjermanisht/italisht/spanjisht/anglisht/greqisht mbi nivelin mesatar - disponibilitetet full-time - eksperienca ne call center perben avantazh - perkushtim ne pune - aftesi te mira komunikimi cfare ju ofrojme: -pagese baze 600€+ bonuse nder me ...

Operatore

Shqipëri
✅ o ferta pune per operator ne call center ne gjuhet italisht , spanjisht , anglisht , frengjisht , gjermanisht , 👉🏻kerkohet: 🗣️nivel mbi mesataren ne komunikim i gjuheve 🥇energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore. ⏳disponibilitet per te punuar full-time ose part time 👥pozitivitet dhe bashkepunim ne grup. 👉�...

Tirane, ofrohet vend pune call center operatore italisht / anglisht

hr tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet te punesohen: agjente te gjuhes italiane me eksperience mbi 3 muaj orari 10.00-19.00 agjente te gjuhes angleze me eksperience mbi 3 muaj orari 16.00-01.00 agjente te gjuhes italiane pa eksperience orari 10.00-19.00 te kene njohuri mbi mesataren e gjuhes angleze/italiane, dhe aftesi te mira komunikuese dhe te jene te sjelleshem! n...

Tirane, ofrohet vend pune anglisht - italisht - spanjisht - 069 70 444 07

netal

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen operator me dhe pa eksperience ne call center 069 70 444 07 tiranahumanresources@gmail.com aplikimet kane vazhduar dhe vendet jane te limituara anglisht - italisht - spanjisht cel. : 069 70 444 07 apliko whatsapp kerkohen operator me dhe pa eksperience ne call center 069 70 444 07 tiranahumanresources@gmail.com aplikimet kane vaz...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - call center anglisht

Call center anglisht dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane