Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

burime njerezore

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 61 deri në 70 nga 64 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune arkitekt/e

ALUFLOR Burime njerezore

-
Tiranë, Shqipëri
Ne kuader te zgjerimit te kompanise, dhe nevojes per staf shtese, aluflor eshte i interesuar te punësojë arkitekt/e që të plotësojë kriteret e mëposhtme: edukimi, kualifikimet dhe eksperiencat e kerkuara: - te kete perfunduar arsimin e larte per arkitekture - te kete mbi 5 vjet ekseprience pune. - njohje shume e mire e gjuhes angleze . - ...

Tirane, ofroj vend pune inxhinier projektues

ALUFLOR Burime njerezore

-
Tiranë, Shqipëri
Aluflor mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. për më tepër aluflor ka vendosur standarde të larta teknologjike në industrinë e ndërtimit. përfitimi funksional i markës qën...

Tirane, ofroj vend pune specialist prodhim montimi - vetrata alumini

ALUFLOR Burime njerezore

-
Tiranë, Shqipëri
Aluflor construction group eshte kompani gjermane e cila merret me projektimin dhe montimin e fasadave te xhamit dhe te alucobondit. ne kuader te zgjerimit te kompanise, dhe nevojes per staf shtese, aluflor eshte i interesuar te punësojë një secialist montimi dhe prodhimi ne tirane dhe ne durres që të plotësojë kriteret e mëposhtme te ket...

Punësim në tiranë: menaxher rekrutimi & specialist rekrutimi

Europe Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Qyteti: tiranë titulli: menaxher rekrutimi kërkesat: të jetë i aftë të përditësojë dhe implementojë strategji të ndryshme rekrutimi të përditësojë stafin me të dhënat dhe kërkesat e më të fundit të kompanisë të mirmbajë bazën e të dhënave me kandidatët dhe aplikantët ekzistues duke evidentuar profilin, gjeneralitet etj… të komunikojë vazh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - burime njerezore

Burime njerezore dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane