Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

burime njerezore

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 41 deri në 50 nga 64 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, kerkohet hr manager new new

Punesim&Rekrutim

-
Durrës, Shqipëri
Agjencia alpha per nje klientin e saj i cilli operon ne tregun e call center kerkon te punesoje burime njerezore per qytetin e tiranes. kerkohet: – eksperience e meparshme si burime njerezore ne call center forex – disponibilitet te menjehershem – aftesi te mira organizuese dhe menaxhuese ofrohet: – pagese e kenaqshme – kontrate e rregull...

Punësim në tiranë: senior recruiter

Europe Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Qyteti: tiranë titulli: senior recruiter kërkesat: të jetë i aftë të përditësojë dhe implementojë strategji të ndryshme rekrutimi të mirmbajë bazën e të dhënave me kandidatët dhe aplikantët ekzistues duke evidentuar profilin, gjeneralitet etj… të komunikojë vazhdimisht me stafin në mënyrë që të hartojë plane efektive ne lidhje me proçesin...

Asistent/e në departamentin e burimeve njerëzore

ProDyn Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Prodyn albania sh.p.k kërkon asistent/e në departamentin e burimeve njerëzore. kandidati/ja asiston ne mënyrë të drejtepërdrejtë manaxheren e burimeve njerëzore, eshtë përgjegjës/e për ndjekjen e procedurave të departamentit, si edhe i përcjell ato tek punonjësit e tjerë të kompanisë.detyrat kryesore: · pergjegjese ne procesin e rekrutimi...

Burime njerezore

BIAshpk

-
Tiranë, Shqipëri
Bia advisory services shpk is seeking to hire human resources assistant for a well-known albanian company. the foreseen tasks include but not limited the following activities : – assist the director in the management of the human resources department; – management of the department’s documentation; – managing, overseeing staff work schedu...

Punësim në tiranë: specialist rekrutimi

Europe Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Qyteti: tiranë titulli: specialist rekrutimi kërkesat: të jetë i aftë të përditësojë dhe implementojë strategji të ndryshme rekrutimi të mirmbajë bazën e të dhënave me kandidatët dhe aplikantët ekzistues duke evidentuar profilin, gjeneralitet etj… të komunikojë vazhdimisht me stafin në mënyrë që të hartojë plane efektive ne lidhje me proç...

Trajnuese stafi per gjuhen frenge/ me ose pa eksperience

Kerkohet trajnuese per gjuhen frenge me ose pa eksperience. weweb kerkon te zgjeroje departamentin e burimeve njerezore me trajnuese per gjuhen frenge. kandidatet duhet te zoterojne gjuhen frenge ne minimum nje nivel b2 si dhe te kene njohuri te paketes office. detyrat kryesore: – intervistimi i kandidateve per konsulente ne gjuhen frenge...

Praktikantë (10)

Moneta MoneyGram

-
Prishtinë, Kosovë
Apliko tani në programin e talentëve moneta moneygram ofron programin që do t'ju lejojë të provoni role të ndryshme, të fitoni një gamë të gjerë të përvojës dhe të hulumtoni mundësi të shumta brenda fushës suaj të studimeve. cka ofron programi i talentëve programi mbahet në zyret qëndrore të moneta moneygram në prishtinëprogrami ka kompen...

Trajnuese stafi per gjuhen frenge/ me ose pa eksperience

Kerkohet trajnuese per gjuhen frenge me ose pa eksperience. weweb kerkon te zgjeroje departamentin e burimeve njerezore me trajnuese per gjuhen frenge. kandidatet duhet te zoterojne gjuhen frenge ne minimum nje nivel b2 si dhe te kene njohuri te paketes office. detyrat kryesore: – intervistimi i kandidateve per konsulente ne gjuhen frenge...

Trajnuese stafi per gjuhen frenge/ me ose pa eksperience

Kerkohet trajnuese per gjuhen frenge me ose pa eksperience. weweb kerkon te zgjeroje departamentin e burimeve njerezore me trajnuese per gjuhen frenge. kandidatet duhet te zoterojne gjuhen frenge ne minimum nje nivel b2 si dhe te kene njohuri te paketes office. detyrat kryesore: – intervistimi i kandidateve per konsulente ne gjuhen frenge...

Kompani ndertimi/fasadash , ofroj vend pune punonjes prodhimi dhe montimi

ALUFLOR Burime njerezore

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania aluflor kerkon te punesoje nje: punonjes prodhimi dhe montimi ne tirane dhe durres edukimi, kualifikimet dhe eksperiencat e kerkuara: - preferohet te kete perfunduar arsimin e mesem. - preferohet te kete eksperience pune me fasadat. - aftesi shume te mira komunikimi . - aftesi per te punuar ne grup . duhet t'i permbahet ketyre rr...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - burime njerezore

Burime njerezore dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane