Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

burime njerezore

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 31 deri në 40 nga 64 rezultate (Këshilla për kërkim)

Specialist/e manualesh dhe procedurash

ALUFLOR Burime njerezore

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofroj vend pune specialist/e manualesh dhe procedurash aluflor mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. për më tepër aluflor ka vendosur standarde të larta teknologji...

Tirane, ofroj vend pune normist

ALUFLOR Burime njerezore

-
Tiranë, Shqipëri
Aluflor mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. për më tepër aluflor ka vendosur standarde të larta teknologjike në industrinë e ndërtimit. përfitimi funksional i markës qën...

Tirane, ofroj vend pune construction planner

ALUFLOR Burime njerezore

-
Tiranë, Shqipëri
Aluflor mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. për më tepër aluflor ka vendosur standarde të larta teknologjike në industrinë e ndërtimit. përfitimi funksional i markës qën...

Tirane, ofroj vend pune ing. zbatim objekti

ALUFLOR Burime njerezore

-
Tiranë, Shqipëri
Aluflor mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. për më tepër aluflor ka vendosur standarde të larta teknologjike në industrinë e ndërtimit. përfitimi funksional i markës qën...

Punësim në bazat amerikane në irak/afganistan

AGJENCIONI PUNËSIMI

-
Ferizaj, Kosovë
Faza e parë/afati i fundit për aplikim 31.05.2020 si rezultat i epidemisë covid-19 qindra vende të punës në kampet amerikane kanë mbetur të lira. të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë në pozitat e hapura si më poshtë: 👷‍♂️ punëtor i thjeshtë 👷‍♂️ instalues&mirëmbajtës uji 👷‍♂️ zdukthtar 👷‍♂️ logjistikë 👷‍♂️ mekanik 👷‍♂️ ngrohj...

Tirane, burime njerezore

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane kerkohet menaxher i burimeve njerezore per nje kompani call center kandidatja duhet: te kete eksperience ne call center forex (kusht i domosdoshem) te njohe shume mire gjuhen italiane dhe angleze te kete disponibilitet te menjehershem ofrohet: pagese shume e kenaqshme kontrate e rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi ambjent ko...

Tiranë, ofroj vend pune drejtues i/e departamentit të burimeve njerëzore.

People R Us

-
Tiranë, Shqipëri
People r us , në emër të klientit të saj, aktualisht është duke rekrutuar për pozicionin drejtues i/e departamentit të burimeve njerëzore. përgjegjësitë kryesore: drejton dhe menaxhon politikat dhe programet e përgjithshme te burimeve njerëzore për të gjithë kompaninë zhvillon dhe implementon strategjinë e hr si dhe themelon objektivat e ...

Amministrazione e hr

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Dimension con 15 anni di esperienza del suo personale in gestione e sviluppo delle risorse umane, trasmessa le migliori valori professionali attraverso i servizi offerti sul mercato del lavoro. sei alla ricerca della tua carriera o sei una società alla ricerca del miglior personale per la tua squadra, non esitate a contattarci per fare la...

Durres, kerkohet hr manager new new

Punesim&Rekrutim

-
Durrës, Shqipëri
Agjencia alpha rekrutim per nje klientin e saj i cili operon ne profilin call center kerkon te punesoje burime njerezore me kohe te plote per qytetin e durresit. kerkohet: – njohje shume mire e gjuhes italiane – eksperience e meparshme si hr ne call center (e preferueshme ne forex) – disponibilitet te menjehershem ofrohet: – pagese shume ...

Durres, trajnim ne burime njerezore new new

Punesim&Rekrutim

-
Durrës, Shqipëri
Alpha rekrutim per nje klientin e saj ofron mundesine e trajnimeve te karrieres ne fushen e human resources (burime njerezore). kohezgjatja e trajnimit: 2 jave klasat e trajnimeve organizohen me nje nr te ulet pjesmarresish. kane nisur regjistrimet! per tu bere pjese dergoni cv-ne tuaj ne: rekrutimp@gmail.com ose telefono ne: 0676318339

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - burime njerezore

Burime njerezore dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane