Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

burime njerezore

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 11 deri në 20 nga 64 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjente forex

Privat

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, kerkohen agjente forex me eksperience te meparshme pune ne gjuhet italisht, anglisht, gjermanisht dhe spanjisht. ofrohet: ?? pagese baze 500 € ?? bonus 60€/ depozite ?? bonuse ditore, javore, mujore nder me te lartat ?? kontrate e rregullt pune ?? mundesi rritjeje profesionale ?? ambjent komod dhe dinamik kerkohet: ?? njohuri shum...

Kerkohen operator/e, retention, team leader dhe hr(burime njerëzore)

Tiranë, Shqipëri
📣kerkohet te punesohen: ✅operator/e për gjuhën spanjolle dhe italiane ✅retention për gjuhën spanjolle ✅hr(femër) e aftë në komunikim dhe me disponibilitet full time ✅team leader për gjuhën spanjolle dhe italiane eksperienca e meparshme ne forex apo shitje me anë të telefonit përbën përparësi. aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte te pu...

Punesim rekrutim durres, agjente forex me eksperience / pagese baze deri ne 500 euro

Punesim Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency kerkon te punesoje agjent financiar me eksperience ne fushatat forex ne gjuhet italisht dhe spanjisht per qytetin e durresit. ofrohet: - pagese baze deri ne 500 euro - trajnim i paguar - bonuse ditore, javore dhe mujore nder me te lartat ne treg - kushte dhe ambjent dinamik pune - mundesi rritjeje profesionale

Punesim rekrutim durres, kerkohet retention per gjuhen spanjolle & italiane

Punesim Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency kerkon te punesoje retention per gjuhet spanjolle dhe italiane, me eksperience te meparshme pune, per qytetin e durresit. ofrohet: - pagese baze shume e kenaqshme - bonuse te larta bazuar ne performancen individuale - kushte dhe ambjent dinamik pune - mundesi rritjeje profesionale

Punonjës social

Qendra Tek Ura

-
Tiranë, Shqipëri
50,000l (neto) në muaj 32 orë në javë e hene- e premte qendra tek ura vizioni ynë një komunitet lulëzues për të gjithë - ku njerëzit ndjehen të vlerësuar, të ndërlidhur dhe janë pjesëmarrës aktivë. përmes 5 programeve ndërlidhëse ne kërkojmë të ofrojmë një pikë kalimi për një komunitet të larmishëm dhe shpesh të ndarë, për tu pajtuar dhe ...

Tirane & durres trajnim profesional ne burime njerezore

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency ofron mundesine e trajnimit ne menaxhimin e burimeve njerezore (hrm), per te gjithe ata te cilet duan te rriten dhe te zhvillohen profesionalisht. - kohezgjatja e trajnimit: 1 dite - zhvillohet me nje numer te vogel pjesmarresish - ne perfundim te trajnimit mundesohet pajisja me certifikate per cdo pjesmarres. *trajnimet zh...

Tirane, ofroj vend pune financier

AGROINPUT JAZXHI

-
Tiranë, Shqipëri
-agroinput jazxhi është një kompani që operon në tregun e agrobiznesit në shqiperi dhe merret me tregtimin, import-eksportin e inputeve bujqësore. krahas aktivitetit kryesor kompania operon në fushën e sherbimeve ddd (dezinfektim, dezinsektim, deratizim), tregtimin e fruta-perimeve dhe në ndertim. kompania kërkon nje financier me kohë te ...

Tirane ofroj vend pune furnitor

ALUFLOR Burime njerezore

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania aluflor construction group , merret me projektimin, montimin dhe zbatimin e fasadave te xhamit dhe te alucobondit. kompania jone kerkon nje furnitor qe te plotesoje kriteret e meposhtme: detyrat dhe përgjegjësitë 1. menaxhon dhe realizon transportin e mallrave në desinacionet e duhura; 2. transporton punonjësit nëpër objekte, veg...

Tirane, ofroj vend pune specialist burime njerezore

HYSENBELLIU GROUP HR

-
Tiranë, Shqipëri
Njoftim për vend të lirë pune specialist i burimeve njerëzore detyrat kryesore:kryen vlerësimin e punonjësve referuar performances së tyre. harton dhe zbaton plane efektive trajnimi dhe zhvillimi për punonjësit, duke përfshirë edhe planin e njohjes me procedurat dhe rregulloren e hysenbelliu group për punonjësit e rinj. mbledh dhe adminis...

Specialist burime njerezore

Tiranë, Shqipëri
Njoftim per vend te lire pune specialist i burimeve njerezore[ detyrat kryesore:  kryen vleresimin e punonjesve referuar performances se tyre.  harton dhe zbaton plane efektive trajnimi dhe zhvillimi per punonjesit, duke perfshire edhe planin e njohjes me procedurat dhe rregulloren e hysenbelliu group per punonjesit e rinj.  mbledh dhe...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - burime njerezore

Burime njerezore dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane