Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

burime njerezore

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 78 rezultate (Këshilla për kërkim)

Specialist burime njerezore

Ad

Famiko Group

-
Shkodër, Shqipëri
Marrëdhëniet mbikqyrëse: ky pozicion pune i raporton drejtuesit të departamentit burimet njerëzore përshkrim i shkurtër: përgjegjësitë e specialistit te burimeve njerëzore përfshijnë përgatitjen dhe komunikimin e rapor...

Gjermani, ofrohet vend pune punetor fasadash, 18€/h & dokumenta te rregullta - e re

BClever Agency

-
Shqipëri
Bclever eshte nje agjenci e dedikuar karrieres, rritjes profesionale, marketingut, trajnimeve dhe punesimit. aktualisht per nje klientin tone, i cili operon ne tregun vendas, ne sektorin e telemarketing, kemi nisur fushaten e rekrutimit per pozicionin burime njerezore kriteret kualifikuese: - njohuri te mira te gjuhes italiane - eksperien...

Tirane, kurs 1 mujor, rekrutim & burime njerezore - e re

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Nese je ne kerkim te rritjes profesionale, nese po kerkon te fitosh ose zgjerosh njohurite ne fushen e hr management, nese po kerkon te kandidosh ne nje pozicion pune me te mire dhe ti japesh karrieres tende nje drejtim te ri, ne mund te jemi partneri qe do t'ju ndihmoje ta arrini kete! agjencia bclever ka nisur regjistrimet per kursin 1 ...

Trajnime ne fusha te ndryshme, mundesi punesimi - e re

Punesim&Rekrutim

-
Shqipëri
Agjencia bclever ofron per te gjithe mundesine e trajnimeve profesionale ne fushat si ne vijim: * menaxhim i rrjeteve sociale * rekrutim * burime njerezore * lidershipi * menaxhim organizacional * agjente imobiliar * asistent/e administrative trajnimet jane 3 ditore trajnimet zhvillohen te gjitha online ne perfundim pajiseni me certifikat...

Profesionisti assistant accountant of human resources - e re

Profesionisti

-
Tiranë, Shqipëri
Profesionisti recruitment agency is a recruitment and consulting agency focused on evaluating human resources and facilitating businesses to select the right staff. our mission is to help our customers source and hire the most qualified professionals in select and highly skilled occupations and to help those professionals find the best jo...

Hr manager - e re

ITD Prishtinë

-
Prishtinë, Kosovë
Itd prishtine shpk po kerkon te punesoje: “hr - manager” përshkrimi i përgjithshëm i punës: human resources manager kryen detyra dhe funksione të ndryshme administrative në kompani, të cilat shërbejnë si suport në mbarëvajtjen e proceseve dhe zgjidhjen e problematikave administrative të biznesit. dy detyrat baze te ketij posti ndahen ne: ...

Hr manager - e re

ITD Prishtinë

-
Prishtinë, Kosovë
Itd prishtine shpk po kerkon te punesoje: “hr – manager” përshkrimi i përgjithshëm i punës: human resources manager kryen detyra dhe funksione të ndryshme administrative në kompani, të cilat shërbejnë si suport në mbarëvajtjen e proceseve dhe zgjidhjen e problematikave administrative të biznesit. dy detyrat baze te ketij posti ndahen ne: ...

Rekrutues i stafit - e re

Interpuno Rekrutim LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Njoftimi për punë si rekrutues i stafit kush jemi ne? interpuno rekrutim llc është një ndërmarrje e pavarur e themeluar në nga 05/2023, nga filiali i interpuno ug në gjermani. qëllimi ynë është t'i ofrojmë njerëzve të rinj të kualifikuar mundësinë për të gjetur një shtëpi të re profesionale në gjermani. fushat tona kryesore të ndërmjetësi...

Rekrutues i stafit - e re

Interpuno Rekrutim LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Njoftimi për punë si rekrutues i stafit kush jemi ne? interpuno rekrutim llc është një ndërmarrje e pavarur e themeluar në nga 05/2023, nga filiali i interpuno ug në gjermani. qëllimi ynë është t’i ofrojmë njerëzve të rinj të kualifikuar mundësinë për të gjetur një shtëpi të re profesionale në gjermani. fushat tona kryesore të ndërmjetësi...

Dizajner/e – kompani dizajni

Rrjeti i Grave të Kosovës

-
Prishtinë, Kosovë
Termat e referencës dizajner/e – kompani dizajni projekti: avancimi i mëtejmë i të drejtave të grave në kosovë ii zbatuar nga: rrjeti i grave të kosovës (rrgk) mbështetur nga: agjencia austriake për zhvillim (ada), në bashkë-financim me agjencinë suedeze për zhvillim ndërkombëtar (sida) personi kontaktues: zana rudi, menaxhere e programev...

Hr manager

InterCall Albania

-
Tiranë, Shqipëri
The ideal candidate will support the full scope of human resources responsibilities and partner with the organization on strategic initiatives. they will maintain and enhance the organization's human resources by planning, implementing, and evaluating human resources policies, programs, and practices. native german language skills are req...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - burime njerezore

Burime njerezore dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane