Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

asistente

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 398 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente - e re

Ad

My dentist

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistente dentare per orarin e paradites, part time ose full time. klinika dentare "my dentist". 0692629313

Allushi dental center kerkon te punesoj asistente dentare, paga e kenaqshme , prane shkolles sarina, kthesa e kamzes. - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Allushi dental center kerkon te punesoj asistente dentare, paga e kenaqshme, prane shkolles sarina, kthesa e kamzes. kriteret: ✅preferohet te kete eksperience te mepareshme ne kete fushe. ✅te kete mbaruar arsimin perkates. ✅te jene persona korrekt dhe te afte ne pune. ✅te jene te pergjegjshem dhe te perpikte. ofrohet: 🔸kushte shume te mi...

Vende të lira pune (fushë kosovë) - e re

A&M Mega Store

-
Kosovë
A&m mega store hap vende t ё lira pune p ё r individ ё t e intersuar : pozitat : merchandiser/e; arkatare; asistente ie shitjes; sektorist/e; vendi i punës : fushë kosovë ( zona industriale, afer kolegjit aab) orari i punë: i plotë afati për aplikim: deri më 07.01.2023 mënyra e aplikimit: të interesuarit qe duan te bashkohen me kompaninë ...

Asistent/e i/e shitjes, depoist i brendshëm - e re

Terranova

-
Prishtinë, Kosovë
[email protected] tagged as: albi mall, asistent i shitjes, asistente e shitjes, depoist, depoist i brendshem, prishtine, retail, shitje, terranova

Agikons sh.p.k asistent menaxher projekti - e re

Agikons Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), "tarraca e ullijve" (dh...

Asistente administrative - e re

Oaza Company

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania “oaza company” sh.p.k., me seli në prishtinë, rruga “magjistralja prishtine-ferizaj”, pn. llapnaselle–është në kërkim të njerëzve të ri, entuziastë dhe të motivuar për të punuar në pozitat : asistente administrative detyrat dhe përgjegjësitë e pozitës organizon punën në administratë; përgjegjëse për mirëmbajtjen e kalendarit dito...

Asistente në financa - e re

Teuta Matoshi

-
Prishtinë, Kosovë
Mundësi punësimi / konkurs kompania "teuta matoshi b.i" shpall konkurs për pozitën e punës asistente në financa. përvoja e punës që kërkohet është minimum 2 (dy) vite në kontabilitet dhe financa. kandidatet të cilat aplikojnë duhet të kenë njohuri të mira në ndonjë softuer të kontabilitetit dhe atë në: kalkulime të mallit, importe, shpenz...

Asistente e shitjes (4) - e re

Aller à fashion është një kompani e cila merret me shitjen e tekstilit me pakicë. ne ofrojmë mundësi shumë të mirë të avancimit dhe arritjes në karrierë, duke mundësuar punë të rregullt afatgjatë me kontratë dhe pagë konkurruese në treg. me këtë shpallje kërkojmë kandidatë të motivuar të aplikojnë për vendin e punës si: asistente e shitje...

Asistente administrative, agjent i shitjes, serviser i aparatave të kafesë - e re

Auburn Dreams

-
Ferizaj, Kosovë
Auburn dream shpk në ferizaj, përfaqesues i manuel caffe për kosovë shpall konkurs për: asistente administrative (ferizaj), agjent i shitjes (ferizaj), serviser i aparatave të kafesë(ferizaj) kriteret për pozitat e cekura janë si në vijim: asistente adminstrative detyrat dhe përgjegjësitë: bënë shitjen e faturave ndaj klientëve, regjistro...

Tirane, ofroj vend pune asistente administrative - e re

Tobacco Holding Group Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania tobacco holding group shpk, kompani lider ne tregun e shqiperise, ne fushen e distribucionit, partnere serioze e shume firmave internacionale vjen se fundmi me oferten e radhes: kerkohet kandidate ambicioz per pozicionin e asistente administrative: kriteret: · te kete perfunduar studimet e larta prane juridik; perfundim i studime...

Shqiperi, ofroj vend pune asistente ekonomiste - e re

Tobacco Holding Group Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Tobacco holding group shpk kompani lider ne fushen e distribucionit, e cila operon sukseshem ne tregun shqiptar vjen me oferten e radhes: kerkohet nje kandidate ambicioze dhe dinamike per vendin e punes si me poshte: asistente ekonomiste kandidatja duhet te plotesoje keto kerkesa: · te kete perfunduar studimet e larta prane universitetit ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente

Asistente dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane