Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

asistente dentare

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 69 rezultate (Këshilla për kërkim)

Allushi dental center kerkon te punesoj asistente dentare, paga e kenaqshme , prane shkolles sarina, kthesa e kamzes. - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Allushi dental center kerkon te punesoj asistente dentare, paga e kenaqshme, prane shkolles sarina, kthesa e kamzes. kriteret: ✅preferohet te kete eksperience te mepareshme ne kete fushe. ✅te kete mbaruar arsimin perkates. ✅te jene persona korrekt dhe te afte ne pune. ✅te jene te pergjegjshem dhe te perpikte. ofrohet: 🔸kushte shume te mi...

Asistente - e re

My dentist

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistente dentare per orarin e paradites, part time ose full time. klinika dentare "my dentist". 0692629313

Tirane, ofrohet vend pune stomatologe

Joana Isufaj

-
Tiranë, Shqipëri
Klinike amma dental ,ne rrugen myslym shyri, tirane kerkon mjeke stomatologe me eksperience. rroge baze + % . gjithashtu ne kerkim edhe te nje asistente dentare e sapodiplomuar ne stomatologji , infermieri ose higjene dentare . te interesuarat mund te dergojne cv ne 0693013927 cel. : 0693013927

Tirane, ofrohet vend pune asistente dentare

Dental Turk A

-
Tiranë, Shqipëri
Klinika “dental turk”, dega tirane, kerkon asistente dentare, qe te jete e disponueshme per orarin 09:00-17:00. te interesuarat te dergojne cv-ne e tyre ne adresen tone te e-mailit info@dentalturk.al + apliko

Kerkohet: asistente stomatologe; recepsioniste klinike dentare; tl account manager italisht; account manager italisht os...

Wise Hr

-
Tiranë, Shqipëri
Hidh nje hap te rendesishem drejt suksesit te sigurt! wise hr nje kompani me me shume se tete vite eksperience ne treg, ofron disa vende te lira pune per: 🎯 kerkohen 2 recepsioniste per klinike dentare (f ) detaje te punes: -te flasin gjuhen italiane -shume te shkatheta dhe te organizuara -komunikuese dhe me deshire per pune -disponibili...

📄 klinika italia dent ofron mundesi punesimi asistente dentare dhe higjeniste dentare

Tiranë, Shqipëri
⏩ klinika italia dent ofron mundesi punesimi: 👩‍💼 asistente dentare dhe higjeniste dentare ✅ aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme: - preferohet te kene eksperience te meparshme pune ne kete fushe - te jene korrekte dhe etike gjate punes. - aftesi te mira komunikuese - aftesi te mira te punes ne grup ✅ ofrohet: 💰pagesa t...

Asistente dentare njoftime pune - klinike dentare kërkon të punësojë

Tiranë, Shqipëri
Njoftime pune - klinike dentare kërkon të punësojë mbi 35 vjeç kintaktoni ne whatsapp ne numerin e mepohtem e kenaqshme kushte shume te mira pune ne qender te tiranes 0684063509 mbi 35 vjeç kintaktoni ne whatsapp ne numerin e mepohtem e kenaqshme kushte shume te mira pune

Kerkohet te punesohet :staf mjekesor dhe recepsioniste

Clinica Ar Guide

-
Durrës, Shqipëri
Kerkohet te punesohet :staf mjekesor dhe recepsioniste recepsioniste asistente dentare (f) infermiere (f) te sapo diplomuar ne stomatologji orari 9:00 ~ 17:00 e diela pushim duhet te kete njohuri te gjuhes italiane te jete e komunikueshme adresa: bulevardi dyrrah durres paga shume e mire per cv ose per cfardo parqartesie mund te kontakton...

Durres, ofrohet vend pune asistente dentare

Xhulioh

-
Durrës, Shqipëri
Kerkohet asistente dentare, radiologe ose stomatologe e sapo diplomuar. orari i punes eshte 8:00 - 5:00. detyrat e kandidatit/kandidates jane: asistence ndaj mjekut, grafi endorale dhe panoramex, mirembajtje te ambjentit te punes. numer kontakti: +355 69 840 6639 rroga 40 000 + siguracione cel. : +355 69 840 6639

Tirane, kerkohet part time mbasdite infermier

Jonida!?

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkoj infermiere per pozicionin asistente dentare ! mund te jete full time ose part time! me dergoni cv tuaj ne whapp .klinika ndodhet ne komune te parisit cel. : 0693100041

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente dentare

Asistente dentare dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane