Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

asistente dentare

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 38 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente dentiste - e re

Tiranë, Shqipëri
Asistente dentiste, tek klinika dentare xholi1 adresa eshte 21 dhjetori pas ambulances nr 9 eshte nje nder klinikat moderne te rrjetit te klinikave “xholi ” ,nuk duhet te jete student,stomatologjie ose sapo mbaruar stomatollogjine. paga dhe orari 1-paga 30000 +siguracjonet 8000 leke 2-orari 10-18 nga e hena deri te premten ,kurse e shtuna...

Klinika dentare lako kerkon te punesoje sekretare dhe asistente dentare - e re

Tiranë, Shqipëri
Klinika dentare lako kerkon te punesoje: -sekretare -asistente dentare ✅ kriteret e punes: 🔸kandidatet duhet te kene eksperience te meparshme 🔸te jene te sjellshme me stafin dhe klientet 🔸orari full time 08:30 - 17:00 🔸te jene te shkatheta dhe te komunikueshme 🔸te kene etik dhe profesionalizem ne pune 👉🏻 ofrohet: 💵 paga e kenaqshm...

Klinika dentare lako kerkon te punesoje sekretare dhe asistente dentare - e re

Tiranë, Shqipëri
Klinika dentare lako kerkon te punesoje: -sekretare -asistente dentare ✅kriteret e punes: 🔸kandidatet duhet te kene eksperience te meparshme 🔸te jene te sjellshme me stafin dhe klientet 🔸orari full time 08:30 - 17:00 🔸te jene te shkatheta dhe te komunikueshme 🔸te kene etik dhe profesionalizem ne pune 👉🏻ofrohet: 💵 paga e kenaqshme ...

Tirane, ofroj vend pune asistente dentare

Dentalclinic3

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistente dentare full time ju lutemi te kontaktoni me cv

Asistente dentare

Tiranë, Shqipëri
Klinika megadent kerkon asistnt/e dentare me kohe te plote. perparesi ka eksperienca ne pune dhe arsimi i profilizuar . punesim i menjhershem. mund te dergoni cv-ne tuaj ne info@megadent.al apo te telefoni per nje takim-interviste rruga lord bajron,prane spitalit ushtarak te traumes, tirane

Tirane, kerkohet asistente dentare

Swissdent.al

-
Tiranë, Shqipëri
Klinika swissdent kerkon te punesoje asistente dentare part time. vetem me eksperince. orari 09:00-15:00 dergoni cv ne alswissdent@gmail.com cel. : 00355698488448 + apliko

Asistente dentare

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet te punesohet asistente dentare me kohe te plote ose te pjeshme.te interesuarat te dergojne cv ne nr .preferohet te jete e aftesuar ne fushen e stomatologjise.

Mjek stomatolog/asistente dentare

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistente dentare/ mjeke stomatologe , e sapodiplomuar / sapolicensuar , ku pjeserisht do te kryej rolin e mjekes dhe asistentes ne momente te caktuara . mundesi e mire per ata qe duan te zhvillohen ne praktike klinike. dergoni cv-ne tuaj ne : clinicdental.odc@gmail.com dhe ne do t’ju kontaktojme!

Tirane, ofrohet vend pune part time mbasdite asistente dentare

aquasea

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet te punesohet asistente dentare me kohe te plote ose te pjeshme.te interesuarat te dergojne cv ne nr 067 67 45499.preferohet te jete e aftesuar ne fushen e stomatologjise. cel. : 067674545499

Tirane, kerkohet part time mbasdite asistente dentist

cosmodent

-
Tiranë, Shqipëri
Klinike dentare kerkon : kerkoj asistente (femer) part-time / full-time . klinika ndodhet tek nenkalimi kodra e djellit. nuk nevojitet eksperience. duhet te ket nje njohuri baze te kabinetit dentar. orari i punes i volitshem ne baz te orareve dhe fluksit. roga eshte baze me prespektive rritje. ofrohet mbeshtetje ne rritje profesionale. pe...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente dentare

Asistente dentare dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane