Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

agjent shitjesh

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 333 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofrohet vend pune agjent shitje ne durres me eksperience ne sektorin e shitjes - e re

Roal food distribution

-
Durrës, Shqipëri
Ofrohet vend pune agjent shitje ne durres me eksperience ne sektorin e shitjes kandidati duhet te kete vendbanim ne durres . marres porosie per produktet ushqimore qe kompania tregton. pozicioni i punes ushtrohet duke u pajisur me palmer (celularin nga i cili dergon porosite dhe kryen vizitat). pozicioni i punes do te pajiset edhe me mjet...

Agjent/e shitjesh onix 2006 shpk kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Onix 2006 shpk kërkon të punësojë 50000 leke + perqindje ne terren , te interesuarit te kene aftesi marketingu e komunikim te mire me klientet tiranë 0685200808 50000 leke + perqindje ne terren , te interesuarit te kene aftesi marketingu e komunikim te mire me klientet

Agjent shitjesh agi kons shpk agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dal... - e re

Tiranë, Shqipëri
Agi kons shpk agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), ''tar...

Agjent shitjesh vende te lira pune - magazine food kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Vende te lira pune - magazine food kërkon të punësojë preferohet me eksperience pune ne kete fushe ne zonen e tiranes per te tregtuar produktet e firmes patatina e snack. te kete leje drejtimi te kategorise b. e kenaqshme baze + bonuse prane casa italia-s tiranë 0686054020 preferohet me eksperience pune ne kete fushe ne zonen e tiranes pe...

Tirane, ofrohet vend pune agjent shitje - e re

NEON Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania neon paints per nevojat e saj kerkon te punesoje nje agjent shitjesh. kandidati duhet te plotesoje kushtet e meposhme: - te kete arsimin e mesem - te jete mashkull i moshes 25-35 vjec - te kete patent te klasit “b” kanditatet duhet te dorezojne deri ne daten 07.12.2021 ne adresen e kompanise hr.neongroup@gmail.com dokumentat e me...

Tirane, elbasan ofroj vend pune part time mbasdite agjent shitjesh ne terren - e re

Tiranë, Shqipëri
Kompania aura kerkon te agjent / agjente shitje ne terren me dhe pa eksperince pune. kerkohen persona te cilet te jen bashkpunues ne grup dhe motivues. mosha 19-30 vjec ! puna ideale edhe per ciftet ! trajnimet jane te mbuluara nga kompania. me page baze 450euro plus perqindje dhe vetem me perqindje ! * te interesuarit duhet te : disponoj...

Agjent/e shitjesh tirane - e re

Tiranë, Shqipëri
Ar-bi distribution kerkon te punesoj agjent/e shitjesh agjent/e shitjesh. *te kete patente te klasit b. *te njoh qytetin e tiranes. *te kete aftesi shume te mira komunikimi. *te kete aftesi bashkpunuese. *te kete fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. te interesuarit jane te dergojne cv e tyre me subjekt pozic...

Agjent shitjesh ar-bi servisi shpk kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Ar-bi servisi shpk kërkon të punësojë me eksperienc kategoria b kohe e plote ar-bi distribution pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje per qytetin e tiranes:agjent/e shitjesh.*te kete patente te klasit b.*te njoh qytetin e tiranes.*te kete aftesi shume te mira komunikimi.*te kete aftesi bashkpunuese.*te kete fleksibilitet ne orare....

Agjent shitjesh njoftime pune - kompania r & b albania kerkon te punesoje shites/e ne terren me ose pa eksperience pune.... - e re

Tiranë, Shqipëri
Njoftime pune - kompania r & b albania kerkon te punesoje shites/e ne terren me ose pa eksperience pune. mosha e preferuar 20-35 vjec per qytetin e tiranes si dhe per disa rrethe. patenta ose makina nuk jane kusht i doemosdoshem 450 euro + perqindje gerti.rr@gmail.com 0682275399 0682275399 mosha e preferuar 20-35 vjec per qytetin e tirane...

Agjent shitjesh ar-bi servisi shpk kërkon të punësojë - e re

Tiranë, Shqipëri
Ar-bi servisi shpk kërkon të punësojë me eksperienc kategoria b kohe e plote ar-bi distribution pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje per qytetin e tiranes:agjent/e shitjesh.*te kete patente te klasit b.*te njoh qytetin e tiranes.*te kete aftesi shume te mira komunikimi.*te kete aftesi bashkpunuese.*te kete fleksibilitet ne orare....

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh

Agjent shitjesh dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane