Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Shtetet:Shqipëri (Fshij) Fshijini të gjitha

shofer - Shqipëri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 164 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shofer per rrethet paga e kenaqshme te interesuarit te kontaktojn ne kete nr cel + afati i fundit i aplikimit: 04/09/2021 09:06

Shofer - e re

BAULED Sh.P.K

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania e ndricimit bauled ofron vend pune vakant ne pozicionin: shofer kualifikimet te kete eksperience; person energjik dhe korrekt; te kete aftesi te mira komunikimi. shënime për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo cv-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com. adresa; rruga pavars...

Shofer

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al kërkon një shofer në tiranë, për një klient i cili operon në furnizimin me shumicë dhe pakicë të materialeve elektrike. detyrat tërheqja e produkteve nga magazina; përgjegjës për dorëzimin e artikujve në destinacionin përkatës; ngarkon dhe shkarkon materialin që dorëzon; drejton me përgjegjësi dhe në mënyrë të sigurt...

Shofer

Abissnet Sh.A.

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi abissnet kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit, duke ofruar shërbime të internetit dhe telefonisë fikse për klientët e saj, në të gjithë territorin e shqipërisë. abissnet kërkon të punësojë: shofer detyrat 1. të disponojë leje drejtimi 2. të ketë eksperiencë pune shofer për të paktën 3 vjet. 3. mosha e kërkuar...

Shofer

Tiranë, Shqipëri
Ofrojme vend pune si shofer. afati i fundit i aplikimit: 31/04/2021 12:11

Shofer

Tiranë, Shqipëri
Kompania e ndertimit agikons shpk kerkon te punesoje persona te kualifikuar ne pozicionin shofer kategoria e patentes c te kete eksperience te meparshme pune te njohe shume mire rruget e tiranes ofrohen kushte shume te mira pune dhe pagese orari i punes 07:30 - 16:00 te gjithe personat e interesuar te kontaktojne ne numrin e telefonit afa...

Shofer

Tiranë, Shqipëri
Partner.al kërkon shofer në tiranë, për një klient i cili operon në sektorin e importit dhe distribucionit të materialeve të ndërtimit, bojrave dhe materialeve për arredimin e ambjenteve të brendshme dhe të jashtme.. detyrat dhe përgjegjësitë: tërheqja e produkteve nga magazina; përgjegjës për dorëzimin e artikujve në destinacionin përkat...

Shofer

Tiranë, Shqipëri
Partner.al kërkon një shofer në tiranë, për një klient i cili operon në furnizimin me shumicë dhe pakicë të materialeve elektrike. detyrat dhe përgjegjësitë: tërheqja e produkteve nga magazina; përgjegjës për dorëzimin e artikujve në destinacionin përkatës; ngarkon dhe shkarkon materialin që dorëzon; drejton me përgjegjësi dhe në mënyrë t...

Kerkoi shofer - e re

Tiranë, Shqipëri
Kompania eurotaxi kerkon te punesoi shofera per sherbim taxi te interesuarit te kontaktoin ne nr e tel pa pages si edhe ne cel afati i fundit i aplikimit: 01/05/2021 14:35

Shofer personeli - e re

Albania Punesim

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune si shofer peroneli! nje nder kompanit lider ne sektorin e mobilerise, kerkon shofer per transport personeli. kriteret: 1- te kete punuar me heret ne kete fushe 2- te jete serioz, i pergjegjshem dhe korrekt 3- i perpiket me oraret 4- mosha 30-45 vjec 5- te posedoje patente katg. de te interesuarit te shkruajne ne numrin e...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer shqiperi

Oferta pune shofer shqiperi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane