Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Shtetet:Kosovë (Fshij) Fshijini të gjitha

shofer - Kosovë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 182 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer

PunaIme për klientin

-
Prishtinë, Kosovë
Autopasion shpk është kompani lider e shitjes me shumicë në sektorit e autopjesë, goma, vajra dhe bateri me brendet më të mëdha europiane. operojmë në kosovë dhe shqipëri, gjithashtu me degët tona në disa qytete kryesore në të dyja shtetet. autopasion shpk shpallë vende të lira pune : pozita: shofer – prishtinë – 3 vende të lira kualifiki...

Shofer

PunaIme për klientin

-
Prishtinë, Kosovë
Autopasion shpk është kompani lider e shitjes me shumicë në sektorit e autopjesë, goma, vajra dhe bateri me brendet më të mëdha europiane. operojmë në kosovë dhe shqipëri, gjithashtu me degët tona në disa qytete kryesore në të dyja shtetet. autopasion shpk shpallë vende të lira pune : pozita: shofer – prishtinë – 3 vende të lira kualifiki...

Shoferë

ERA clean

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkojmë puntorë/shofer i cili menaxhon makineritë/dërgesen e porosive si dhe pastrimin profesional të tepihëve. kriteret e punësimit: shkollimi i mesëm përvoja e punës (përparësi) patent shofer (kat. b) obligative aftësi të mira komunikuese aftësi të mira orientuese në qytetin e prishtinës mënyra e aplikimit! të interesuarit mund të apli...

Shofer

Teba com shpk

-
Prizren, Kosovë
Kompania turke me seli ne prizren teba com shpk kerkon te punesoje nje shofer qe ka njohuri te gjuhes turke kriteret e punesimit : leje qarkullimi ( kategoria b) minimum 1vjet pervoje ne vozitje per kontakt 049-762-664

Shofer kamioni

N.N.P. ''STANDARD'' SH.P.K.

-
Prishtinë, Kosovë
Shofer kamioni (mikser betoni)

Shofer kamioni

Trimi Metal

-
Prishtinë, Kosovë
Trimi metal eshte nje kompani qe merret me grumbullimin dhe tregtimin e metaleve te vjetra, andaj si rezultat i zgjerimit të aktivitetit afarist, kërkon kandidatë të motivuar të aplikojnë për vendet e punës: shofer kamioni – (2 pozita ) kushtet: të ketë përvojë pune si shofer i kamionit; të jenë të pajisur me patentë shofer të kategorisë ...

Shofer kamioni

Trimi Metal

-
Prishtinë, Kosovë
Trimi metal eshte nje kompani qe merret me grumbullimin dhe tregtimin e metaleve te vjetra, andaj si rezultat i zgjerimit të aktivitetit afarist, kërkon kandidatë të motivuar të aplikojnë për vendet e punës: shofer kamioni – (2 pozita) kushtet: të ketë përvojë pune si shofer i kamionit; të jenë të pajisur me patentë shofer të kategorisë e...

Shofer delivery

Master Kitchen KS

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkoj shofer për delivery në prishtinë paga: me marrëveshje të interesuarit të dërgojnë cv në email adresën: delivery.job.ks@gmail.com numri kontaktues: 048-582-562

Shofer (delivery)

Extreme pizza

-
Prishtinë, Kosovë
Extreme pizza pozita: shofer shpall konkurs pune për 3 shofer(delivery) me përvojë pune dhe i cili kërkohet të jetë i kujdesshëm, energjik dhe i gatshëm për një ditë dinamike në punë! për aplikim dhe më shumë informata na telefononi në numrin e telefonit: tel: +38345333300 viber tag shokun, kallxoja konkursin! #exremepizza #extremejob #ex...

Shofer autobusi

DEDA Tours

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkojmë shofer autobusi me përvojë pune në relacionin kosovë - / - austri. të interesuarit të kontaktojn në numrin e telefonit ose në email address'en tonë. 043 513 580.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer kosove

Oferta pune shofer kosove dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane