Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

shofer - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Zyrtar/e në departamentin e marketingut

Moneta MoneyGram

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs monetaështë institucion financiar jo-bankar, i specializuar në ofrimin e shërbimevefinanciare, me një personel me përvojë shumëvjeçare në këtë fushë. me qëllimtë avancimit të veprimtarisë, moneta tani është duke kërkuar kandidat tëkualifikuar dhe profesional për pozitën: zyrtar/e nëdepartamentin e marketingut detyrat e punës dhe p...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer te tjera

Oferta pune shofer te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane