Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Kontrate (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

shofer - Kontrate

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent/e i/e shitjes

Pure Air

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania jonë pure air operon në mbi 55 shtete të botës dhe është në nivel ndërkombëtar fatmirësisht edhe në kosovë me staf professional,kërkohen agjent/e të shitjes në gjithë teritorin e kosoves. kushtet të cilat duhet plotësuar për pozitën agjent/e e shitjes : përparësi kan ciftet ( femër, mashkull,shoqe, shok, burrë,grua ) të jenë komu...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer kontrate

Oferta pune shofer kontrate dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane