Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

shofer - Kohë e plotë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 139 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer - e re

BAULED Sh.P.K

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania e ndricimit bauled ofron vend pune vakant ne pozicionin: shofer kualifikimet te kete eksperience; person energjik dhe korrekt; te kete aftesi te mira komunikimi. shënime për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo cv-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com. adresa; rruga pavars...

Shofer

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al kërkon një shofer në tiranë, për një klient i cili operon në furnizimin me shumicë dhe pakicë të materialeve elektrike. detyrat tërheqja e produkteve nga magazina; përgjegjës për dorëzimin e artikujve në destinacionin përkatës; ngarkon dhe shkarkon materialin që dorëzon; drejton me përgjegjësi dhe në mënyrë të sigurt...

Shofer

Abissnet Sh.A.

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi abissnet kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit, duke ofruar shërbime të internetit dhe telefonisë fikse për klientët e saj, në të gjithë territorin e shqipërisë. abissnet kërkon të punësojë: shofer detyrat 1. të disponojë leje drejtimi 2. të ketë eksperiencë pune shofer për të paktën 3 vjet. 3. mosha e kërkuar...

Shoferë

ERA clean

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkojmë puntorë/shofer i cili menaxhon makineritë/dërgesen e porosive si dhe pastrimin profesional të tepihëve. kriteret e punësimit: shkollimi i mesëm përvoja e punës (përparësi) patent shofer (kat. b) obligative aftësi të mira komunikuese aftësi të mira orientuese në qytetin e prishtinës mënyra e aplikimit! të interesuarit mund të apli...

Shofer

Teba com shpk

-
Prizren, Kosovë
Kompania turke me seli ne prizren teba com shpk kerkon te punesoje nje shofer qe ka njohuri te gjuhes turke kriteret e punesimit : leje qarkullimi ( kategoria b) minimum 1vjet pervoje ne vozitje per kontakt 049-762-664

Shofer personeli - e re

Albania Punesim

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune si shofer peroneli! nje nder kompanit lider ne sektorin e mobilerise, kerkon shofer per transport personeli. kriteret: 1- te kete punuar me heret ne kete fushe 2- te jete serioz, i pergjegjshem dhe korrekt 3- i perpiket me oraret 4- mosha 30-45 vjec 5- te posedoje patente katg. de te interesuarit te shkruajne ne numrin e...

Shofer kamioni

N.N.P. ''STANDARD'' SH.P.K.

-
Prishtinë, Kosovë
Shofer kamioni (mikser betoni)

Shofer kamioni

Trimi Metal

-
Prishtinë, Kosovë
Trimi metal eshte nje kompani qe merret me grumbullimin dhe tregtimin e metaleve te vjetra, andaj si rezultat i zgjerimit të aktivitetit afarist, kërkon kandidatë të motivuar të aplikojnë për vendet e punës: shofer kamioni – (2 pozita) kushtet: të ketë përvojë pune si shofer i kamionit; të jenë të pajisur me patentë shofer të kategorisë e...

Kerkohet shofer

PIRRACI- U6 Shpk

-
Shqipëri
Kerkohet shofer per klasin b -per pozicionin shofer te klasit b duhet te plotesoje kriteret e meposhtme: -duhet te kete eksperienc pune te meparshme dhe te zoteroje patenten klasit b. -te jete korrekt dhe komunikues -te zbatoje me perpikmeri udhezimet e ngarkuara. kanditatet e interesuar mund te aplikojne on-line ne adresen hr@pirraci.com...

Shofer (delivery)

Extreme pizza

-
Prishtinë, Kosovë
Extreme pizza pozita: shofer shpall konkurs pune për 3 shofer(delivery) me përvojë pune dhe i cili kërkohet të jetë i kujdesshëm, energjik dhe i gatshëm për një ditë dinamike në punë! për aplikim dhe më shumë informata na telefononi në numrin e telefonit: tel: +38345333300 viber tag shokun, kallxoja konkursin! #exremepizza #extremejob #ex...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer kohe e plote

Oferta pune shofer kohe e plote dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane