Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Kohë e pjesshme (Fshij) Fshijini të gjitha

shofer - Kohë e pjesshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer autobusi

DEDA Tours

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkojmë shofer autobusi me përvojë pune në relacionin kosovë - / - austri. të interesuarit të kontaktojn në numrin e telefonit ose në email address'en tonë. 043 513 580.

Kerkoj punë

Kamarier

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj pun kamarier , posedoj edhe patent shofer per vozits

Fairmed shpall konkurs per 20 agjent/e te shitjes

FAIRMED

-
Mitrovicë, Kosovë
Kompania gjermane fairmed kerkon 20 agjentë/e te shitjes! deshironi qe ëndrrat per një punë te mirë dhe stabile tu behen realitet, atëher aplikoni! kushtet te cilat duhet plotësuar për agjent te shitjes janë si ne vijim: - te ketë patent shofer te kategoris b - te kenë veturë personale - te jene komunikative (njohuri ne shitje direkte) - ...

Shites

ritello

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania gjermane ritello hape konkurs per 30 agjent te shitjes ne rajonin e ferizajit kushtet te cilat duhet ti permushin aplikantet jane te kete patent shofer kategorin b te kete vetur personale apo te familjes te jete mbi moshen 18 vjeqare te jete komunikativ te jete i afte te punoj ne grupe perparsi kane ata te cilet punojn e ne grupe...

Agjent/e tregtar

Librex

-
Ferizaj, Kosovë
Kompani librex shpall konkurs per pesembedhjet (15) vende te lira te punes agjent/e te shitjes dhe marketingut(djem dhe vajza) kandidatet apo aplikuesit duhet te jene nga mosha 18-45 vjeq per agjent tregtar ne gjith rajonet e kosoves kompania gjendet ne ferizaj por operojme ne te gjith kosoven pagesa rrog baze plus provizion alpikuesit du...

Agjent/e te shitjes

Librex

-
Ferizaj, Kosovë
Ke menduar te fillosh punen me orar te caktuar dhe me nje pune ne zyre apo te leht, me pushim javore ne jemi ne kerkim te agjentave tregtar (meshkuj - femra ) ne ofrojm kushte shum te mira te punes, me standarde te larta, paga fikse duke filluar nga 250€ si dhe shperblime te ndryshme e duke dyfiahuar pagen , plus me bonuse te ndryshme , d...

Infosot shpall konkurs për agjentë marketingu

INFOSOT

-
Prishtinë, Kosovë
Infosot shpall konkurs për pranimin e tre (3) agjentëve të marketingut. kandidatët që aplikojnë për pozitën agjentë marketingu duhet të kenë të pakten 1-2 vite përvojë pune preferohet që ta njohin gjuhën angleze. kushtet: të ketë përvojë pune në shitje dhe prezantim të ketë shkathtësi të mira komunikuese kualifikimi: aftësi të mira negoci...

Supervisor dhe promotere

Birra Prishtina sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Birra prishtina sh.p.k shpall konkurs për vende të lira pune në keto pozita: supervisor (2) promotere (5) gjysem orari (sipas aktiviteteve të promocioneve). supervisor detyrat dhe përgjegjësitë: analizon,mbikqyr dhe drejton grupin e tij drejt targeteve të kompanisë (shitjes dhe promocioneve). menaxhimi i promotereve gjatë aktivitetit të p...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer kohe e pjesshme

Oferta pune shofer kohe e pjesshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane