Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Transport, Logjistikë (Fshij) Fshijini të gjitha

shofer - Transport, Logjistikë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer

Oaza Company

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania “oaza company” sh.p.k., me adrese ne magjistralja prishtine – ferizaj, llapnaselle”, është në kërkim të njerëzve të ri, entuziastë dhe të motivuar për të punuar në pozitat: vozites me kat. c detyrat dhe përgjegjësitë vozitja e mjetit motorrik të ndërmarrjes si dhe përgjegjësia për mjetin motorrik kur e drejton atë transportimi i ...

Shofer (kategoria b)

Nuka Home

-
Prishtinë, Kosovë
Nuka home hap konkurs për: vozites kategoria b të ketë së paku 1 vite përvojë pune te jet i motivuar te punoj i pamvarur dhe ne ekip te ket aftesi te mira komunikative punesimi me orat te plote benefitet sipas kontrates me ligjet ne fuqi te kosoves lokacioni: nuka home adresa : cagllavicë km,4 rruga prishtine - ferizaj të interesuarit...

Shofer - kategoria c (2), punëtor në depo

Devolli Logistic System

-
Prizren, Kosovë
Devolli logistic system (dls) sh.p.k me aktivitet kryesor afarist të shitjes dhe distribuimit të produkteve ushqimore, përkatësisht produkteve të kafes dhe miellit, shpallë : konkurs pune pozitat: shofer - kategoria c (2) punëtor në depo (1) lokacioni: dls,xërxë data e hapjes: 29.11.2022 data e mbylljes: 09.12.2022 shofer detyrat dhe përg...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer transport logjistike

Oferta pune shofer transport logjistike dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane