Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Transport dhe logjistikë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Lloji

shofer - Transport dhe logjistikë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 16 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer kamioni

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Workitaly në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian lider në sektorin e transportit kombëtar dhe ndërkombëtar, kërkon të punësojë menjëherë punonjës në profilin e mëposhtëm: shofer me kohë të plotë për transport ndërkombëtar: -të jenë të pajisur me të gjitha patentat ce dhe cap -të dinë gjuhën italiane - të ketë kartë taografi ...

Agjent shitje, shofer

LUFRA

-
Prishtinë, Kosovë
Lufra shpk. është kompania lider e bulmetit në tregun shqiptar. jemi krenarë të jemi zgjedhja e pare e konsumatorëve për produktet e bulmetit dhe vazhdimisht investojmë në përmirësimin e cilësisë së produkteve dhe zhvillimin e talenteve brenda kompanisë. ne kuader te zgjerimit te kompanise edhe ne kosove, lufra eshte duke rekrutuar: agjen...

Shofer patente ce

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Work italy shpall të lirë pozicionin e punës: shofer me patente ce, për rrugë brenda shqipërisë. kandidati duhet të ketë eksperiencë pune dhe patentën ce. garantojmë seriozitet maksimal nga kompania jonë, kontratë sipas rregullave të republikës së shqipërisë, pagë superiore, sigurime shtesë dhe shërbime shëndetësore. aplikimet pranohen në...

Shofer patente ce

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Workitaly në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian lider në sektorin e transportit kombëtar dhe ndërkombëtar, kërkon të punësojë menjëherë punonjës në profilin e mëposhtëm: shofer me kohë të plotë për transport ndërkombëtar: -të jenë të pajisur me të gjitha patentat ce dhe cap -të dinë gjuhën italiane - të ketë kartë taografi ...

Shofer per dergesa

Bonnard L.L.C

-
Prishtinë, Kosovë
A jeni duke kërkuar nje vend pune ku aftësit dhe shkathtësitë tuaja vlerësohen dhe ju avancoheni vazhdimisht, atëher ky ështe rasti juaj bonnard llc shpall konkurs shofer per dergesa patent shofer kategori b,

Shofer (shpërndarës malli)

RGB Shpk

-
Prishtinë, Kosovë
Shofer (shpërndarës malli) te ket patenten (b)

Shofer (shpërndarës malli) (m)

City.sa

-
Kosovë
Shofer (shpërndarës malli) (m) kerkojmë shofer (shpërndarës malli) (m) per të marrë pjesë në konkurs duhet të keni : prej 20-40 vjet; mos të keni obligime të tjera përpos punës. pagesa/rroga: 350€ çfarë ofrojmë ne: kontratë 1 vjeçare me mundësi vazhdimi shtune/diele pushim. të interesuarat të lajmërohen këtu: 049761601 049340000 intervist...

Shofer me patente c

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Workitaly kërkon të punësojë menjëherë 30 shofere me patenten c me eksperience me betoniere dhe 20 shofer me eksperience me pompa betoniere. punesim i menjehershem ne itali, aplikoni tani!! kontaktoni ne nr. +355675002124 ose +355 676053771 . ose aplikoni duke klikuar linkun e meposhtem: https://www.work-italy.com/index.php/apliko-per-pun...

Ofrohet vend pune shofer

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Workitaly në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian lider në sektorin e transportit kombëtar dhe ndërkombëtar, kërkon të punësojë menjëherë punonjës në profilin e mëposhtëm: shofer me kohë të plotë për transport ndërkombëtar: -të jenë të pajisur me të gjitha patentat ce dhe cap-te kete karte taografi -të dinë gjuhën italiane -t...

Shofer kamioni - kategoria ce c1e për kosove dhe jashtë vendit (5 pozita)

Fershped SH.P.K

-
Ferizaj, Kosovë
Fershped shpk, nui: 810140236, nr tvsh 330395493, e-mail: [email protected] , tel: +38349 656 479, +383 49 733 733 konkurs shofer kamioni - kategoria cec1e për kosove dhe jashtë vendit (5 pozita) patent shofer kategoria c. patent shoferin (kategorin ce dhe c1e - valide) certifikaten e mjekut (valide) pasaporten (valide) certifikaten cpc (...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer transport dhe logjistike

Oferta pune shofer transport dhe logjistike dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane