Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Te tjera (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

shofer - Te tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Teknik i elektrikës (2), teknik i ndërtimtarisë, punëtor krahu (4), shofer i kategorisë c - e re

Montkomerce

-
Gjakovë, Kosovë
Tagged as: commerce, elektrike, gjakove, kategoria c, montkomerce, ndertimtari, punetor krahu, shofer, vende pune

Vende te lira pune - e re

Capital Group

-
Ferizaj, Kosovë
Capital group shpk adresa bibaj ,ferizaj shpalle keto konkurse per : 1.shofer /depoist detyrat dhe përgjegjësitë: bënë përgaditjen e porosive te mallit per pika bënë kujdesë per mallin ne depo transport i mallrave neper pika dhe klasifikim mallit te kryje sherbime te tjera qe mund te kerkohen ne lidhje me detyrat e punës. kualifikimet: sh...

Punëtor për ngarkim dhe transport të qeramikës (2)

N.T.P FORCA

-
Kosovë
Forca qeramike – sanitari ofron pune per: punetor per ngarkim dhe transport te qeramikes (2) pergjegjesite: bartja e mallerave ne destinacion te caktuar tek klienti pergjegjes per sasin e mallit te pranuar pergjegjes dhe te kujdeset per gjendjen e automjetit. kushtet: mosha nga 18 – 40 vjeç, mundesisht te jene banor nga rrethina e fushe k...

Monter / teren (3), print operator, praktikant (2)

Chameleon

-
Prishtinë, Kosovë
Po rritemi! vende të lira të punës monter / teren (3 vende) print operator (1 vend) praktikant (2 vende) kandidati duhet t’i plotesoje keto kushte monter te kete njohuri dhe pervoje ne fushen e shtypit dhe montimit digjital te kete njohuri ne brendimin e pvc foljeve,ceradave,veturave,xhamave etj te kete njohuri mbi montimin dhe realizimin...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer te tjera

Oferta pune shofer te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane