Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

shofer - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 27 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer - e re

BAULED Sh.P.K

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania e ndricimit bauled ofron vend pune vakant ne pozicionin: shofer kualifikimet te kete eksperience; person energjik dhe korrekt; te kete aftesi te mira komunikimi. shënime për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo cv-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com. adresa; rruga pavars...

Shofer

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al kërkon një shofer në tiranë, për një klient i cili operon në furnizimin me shumicë dhe pakicë të materialeve elektrike. detyrat tërheqja e produkteve nga magazina; përgjegjës për dorëzimin e artikujve në destinacionin përkatës; ngarkon dhe shkarkon materialin që dorëzon; drejton me përgjegjësi dhe në mënyrë të sigurt...

Shofer

Abissnet Sh.A.

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi abissnet kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit, duke ofruar shërbime të internetit dhe telefonisë fikse për klientët e saj, në të gjithë territorin e shqipërisë. abissnet kërkon të punësojë: shofer detyrat 1. të disponojë leje drejtimi 2. të ketë eksperiencë pune shofer për të paktën 3 vjet. 3. mosha e kërkuar...

Shofer

PunaIme për klientin

-
Prishtinë, Kosovë
Autopasion shpk është kompani lider e shitjes me shumicë në sektorit e autopjesë, goma, vajra dhe bateri me brendet më të mëdha europiane. operojmë në kosovë dhe shqipëri, gjithashtu me degët tona në disa qytete kryesore në të dyja shtetet. autopasion shpk shpallë vende të lira pune : pozita: shofer – prishtinë – 3 vende të lira kualifiki...

Shofer

PunaIme për klientin

-
Prishtinë, Kosovë
Autopasion shpk është kompani lider e shitjes me shumicë në sektorit e autopjesë, goma, vajra dhe bateri me brendet më të mëdha europiane. operojmë në kosovë dhe shqipëri, gjithashtu me degët tona në disa qytete kryesore në të dyja shtetet. autopasion shpk shpallë vende të lira pune : pozita: shofer – prishtinë – 3 vende të lira kualifiki...

Shofer pirunari

Të interesuarit të lajmërohen në 0038349368700 konkursi është i hapur 7 ditë nga dita e publikimit. mënyra e aplikimit: kandidatët e interesuar mund t'i dërgojnë cv së bashku me përvojën e punës përmes e-mail adresës: recruitment@itbm,group.com

Shofer autobusi

DEDA Tours

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkojmë shofer autobusi me përvojë pune në relacionin kosovë - / - austri. të interesuarit të kontaktojn në numrin e telefonit ose në email address'en tonë. 043 513 580.

Shofer kategoria "c" - e re

Agro Com Group Shpk

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania agro com group shpk , shpallë konkurs për 1 shofer me kategori “c” , prishtinë . përgjegjësitë: realizon transportin e mallrave nga depo tek blerësit, pranon pagesat e faturave nga blerësit në momentin që e dërgon mallin, të kujdeset për mjetet e punës me të cilat punon. kriterete kualifikimit: patentë shoferi kategoria “c”, të k...

Shofer kategoria "c"

Agro Com Group Shpk

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania tregtare agro com group shpk , shpallë konkurs për 2 shofer me kategori “c” (zona të ndara,njeri për regjionin prishtinës merrethine dhe tjetri për regjionin e ferizajitme rrethinë). përgjegjësitë: realizon transportin e mallrave nga depo tek blerësit, pranon pagesat e faturave nga blerësit në momentin që e dërgon mallin, të kujd...

Shofer ne terren

City Saa

-
Kosovë
Kompania city saa në fush-kosove e cila merret me distribuimin e produkteve te ndryshme. shpall konkurs (shofer ne terren) detyrat e punes : të ket kujdes të vecant gjat procesit të punës. të ket vozitje te mire te automjetit. kualifikimet : të jetë e mirë në komunikim. të jetë e motivuar dhe e kujdesshëm në detyrat që i caktohen. patent ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - oferta pune shofer te tjera

Oferta pune shofer te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane