Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Speed Taxi Shkoder (Fshij)Kategoritë:Shofer (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

shofer - Shofer - Speed Taxi Shkoder

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shofer taksi

Speed Taxi Shkoder

-
Shkodër, Shqipëri
Speed taxi shkodër shpall lajmërim pune për taksist në shkodër. kërkojmë një shofer taksie të besueshëm dhe profesional për të punuar me ne. dërgoni cv tuaj në: info@famiko.al nr kontakti: 067 700 0011 rreth nesh: speed taxi është kompania lider e cila ndryshoi konceptin e shërbimit taksi në shqipëri. e krijuar në janar të vitit 2012, spe...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer shofer speed taxi shkoder

Shofer shofer speed taxi shkoder dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane