Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:MR Courier (Fshij)Kategoritë:Shofer (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

shofer - Shofer - MR Courier

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofrohet vend pune – shofer per shperndarje pako postare ne tirane !

MR Courier

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shofer me makine per shperndaje ne tirane ! . per shperndarje pakosh postare ne tirane ! . page e kenaqshme + bonuse ! kandidati duhet te kete eksperinece pune si shofer ne pune te njejte ose te ngjashme. . te interesuarit te dergojne cv: email: info@mrcourier.al tel ne: 044503330 – 0686092933

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - shofer shofer mr courier

Shofer shofer mr courier dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane